Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Kisfiam 6 ès fèl hónapos...

Kisfiam 6 ès fèl hónapos minden nap kap kamilla teàt mert szèkrekedèse van igy valamivel jobb neki. Àrtok neki azzal hogy minden nap kap? Vagy valami ötletetek szèkrekedès ellen?

Figyelt kérdés
2019. febr. 17. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Kislanyom 5 hónapos és születésétől kezdve nagyon gyenge kamilla teát kap mivel a tiszta vizet nem issza meg a cukros víznek értelme nincs, így teát kap cukor nélkül. Nagyon szereti, mikor nagyon nehezen kakil akkor picit erősebbre főzöm a teát az átlagnál és az segít.
2019. febr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

NE TEDD! Elavult tanács székrekedésre kamillázni! Mi neked a székrekedés? Nem kell minden nap vagy minden másnap kakiklnia,sőt az erőlködés sem feltétlen jelent szorulást. Sok baba küzd végbél záróizom szabályozási problémával,tehát nem tudja még akaratlagosan ellazítani. Ez nem kóros és nem szorulás!


A kamillateának is vannak komoly mellékhatásai és tilos kisgyereket,pléne babát "ezen tartani". Hosszú távon még a gengére főzött is szárítja a bélfalat, károsítja a bélbolyhokat és egész életére kiható emésztési- és bélproblémákat okoz. Eüs vagyok.

2019. febr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
3-4 naponta van széklete és kemèny neki mindig sir mikor kakil. Probáltam màr mitöl lehet neki de bârmit eszik ez van ha kakil mióta nem csak anya tejet kap.
2019. febr. 17. 17:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
több folyadékot és rostbevitelt ajánlanék
2019. febr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyümölcsök nem lazìtják? Kislányomnak a szilva és a cseresznye nagyon jó székrekedés ellen, ha erőlködik, akkor a következő étkezésnél azt kap. Valamelyiket vezesd be, illetve lassan kaphat gabonapépet, az is nagyon jó.
2019. febr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szilvàt bevezettük pont ez miatt de nem volt semmi vàltozàs. Ennyi idösen ehet cseresznyèt? Amiket màr eszik barack, alma, meggy, szilva sütötök, krumpli, särgarèpa,cèkla. Illetve tejpèpet ès a gyerek orvos ajànlàsàval a 7 gabonàs pèpel vezettük be a glutènt.
2019. febr. 17. 21:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom,hogy a sok kamilla árt a gyomornak,de nem emlékszem pontosan.Azt viszont tudom,hogy a gyógyteákat sem lehet agyba főbe inni.A helyedbe kikérdezném a gyerek orvost!
2019. febr. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Főzve csicsóka, nyersen körte.
2019. febr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!