Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Teljesen el vagyok keseredve....

Teljesen el vagyok keseredve. Valaki(blabla) volt hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Kislányom 10 hónapos. Egyébként is elég zötyögősen ment a hozzátáplálás. 9 hósan már elkezdett jobb mennyiségeket enni. Aztán jött a foga és mintha visszaestünk volna az elejére. Hiába bújt már ki neki. Ugyan azt az ételt amit már jóízűen megevett, nem eszi csak pár kanállal. 😞 Szerencsére tejem még van, de borzalmas, hogy nem haladunk egyről a kettőre.

Akinek így volt, mikor lett jobb?


2020. júl. 1. 10:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Azért írtam oda hogy blabla mert nem engedte kiírni
2020. júl. 1. 10:28
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Változik az ízlésük. Próbálj új ízeket. Sajnos van ilyen időszak, mikor az eddig kedvelt dolgokat elutasítják. Nem tudom pépeset, vagy darabosat adsz neki, de fogzáskor nem szeretnek rágni, olyat fogyasztanak szívesen, amit szinte csak nyelni kell. Lehet nem egy foga jön csak. A fiam a tejtermékeket szerette fogzáskor. Joghurt, túró, túrókrém, tejbegríz, tejpép stb. Szinte csak ezeket, esetleg pépesítve gyümölcsöt fogadott el.
2020. júl. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Joghurtot kapott most. Az se kellett neki. Próbáltam több mindent is az utóbbi 3 napban de semmit nem akarodzik
2020. júl. 1. 11:00
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet a meleg? Inni iszik eleget?
2020. júl. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
Én egy év alatt nem adtam tejterméket a babámnak anno. Tápszeres baba volt, reggel és este kapott tejitalt egészen óvodás koráig. Egy éves kor után kezdtem bevezetni a sima tejtermékeket, akkoriban a tejallergia stb. miatt ajánlották, hogy ki kell tolni. Ugyanígy jártam el a glutén tartalmú dolgokkal is. Már iskolás és semmire nem allergiás. Miket szoktál neki adni, hogy kezdted a hozzátáplálást? Szoptatott babáknál később is szokták kezdeni a hozzátáplálást.
2020. júl. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

6 hósan kezdtük. Klasszikus alma, barack és társai. Allergia eddig semmire nem mutatkozott. Tízóraira gyümölcsöt, kekszet, tekterméket ilyesmit kap. Délben ha mi olyat eszünk amit kaphat akkor azt. Eszik már darabosat is. Uzsira tejpép, vízbe gríz, zabkása, mellé mondjuk gyümölcs. Tegnap csak pépeset adtam neki hátha de az se csúszik.

Lehet tényleg a meleg miatt is nem úgy van étvágya? Inni iszik. Folyamatosan kínálom vízzel.

2020. júl. 1. 12:14
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen


Ne görcsölj rajta...


Egyszer elkezdett enni /13 hónaposan/


Vannak most is szinte étkezesmentes napok...

De legalább eszik már rendesen is néha


És sokat görcsöltem rajta

Olyankor még nehezebben ment

2020. júl. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!