Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A csirkehúst főzve így tényleg...

A csirkehúst főzve így tényleg le kehet fagyasztani?

Figyelt kérdés

Nem lesz baja, hogy már megfőztem és fagyasztom? Pláne már ha a hentes is fagyasztotta/kiengedte.


[link]


Más is így csinálja?


2020. júl. 8. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki így csinálja, leszámítva azt, hogy nem szabad ennyi sót belerakni, mert a baba veséi nem bírják. Max egy icipici sót. Az enyém eszegeti így. Sőt, amikor más helyen voltunk pár napig, dm-ben vettem üveges csirkepépet, többfelé vettem és annak is egy részét lefagyasztottam. Ugyanúgy tetszett neki.
2020. júl. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Baxus, egy kávéskanál só egy csirkemellhez???? Még egy felnőttnek is rengeteg....

Ujrafagyasztani semmit nem lehet. Tehát ha megvetted a fagyasztott csirkemellet azt kiengedés után nem fogyaszthatod vissza. Hőkezelés után viszont fagyaszthato. Tehag ha ezt a kiengedett hust megfőzöd vagy megsütöd, lefagyaszthatod. Ez mindenre érvényes.

2020. júl. 9. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom csak dolgoztam élelmiszeriparban és tudom mi megy. Amit megveszel sok esetben már 1-2-szer volt fagyasztva, kiengedve. Úgyhogy ezért írtam anit írtam.
2020. júl. 9. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!