Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Lecsót és uborkát adhatok 10...

Lecsót és uborkát adhatok 10 hónapos babának?

Figyelt kérdés

A lecsót úgy készíteném hogy vöröshagymát paprikát paradicsomot (paradicsomot már evet magtalanul és héjtalanul) csak meg párolnám.

Az uborkát meg olvastam (ha lehet hinni az internetnek) hogy ilyenkorban még csak párolva adható nyersen nem. Ez igaz?



2020. aug. 3. 18:38
 1/7 anonim válasza:
En adok az enyemnek. 8honapos.hejat és a közepéből magokat kiveszem. Kb csak szopogatja. De a kovaszos uborkát is megprobaltam azt imádja. Ugyanígy, nagyon hosszú szeleteket kap hej és mag nélkül. Én is sokat agyalok h szabad vagy sem. Nem lett baja. Mindenki mást mond
2020. aug. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Adtam ezeket, szerették is nagyon. 😊
2020. aug. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Adjad nyugodtan, hadd tapasztalja az ízeket.
2020. aug. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Uborka héja nélkül jó. Az én hasfájós babám még 16 hónaposan is sírt a paradicsomtól éjjel, így én attól tartanék.
2020. aug. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos kommenteket ^_^
2020. aug. 3. 22:56
 6/7 A kérdező kommentje:

4/5 válaszoló

Paradicsomot adtam már neki a héja és a magja nélkül

Vöröshagyma paprika uborka amit nem adtam még neki

2020. aug. 3. 23:01
 7/7 anonim válasza:
Ma adtam lecsót leturmixolva. Szűrőn atpaszirozva. Kis rizzsel. Imádta! Te adtad az ötletet! Hajrá!!!
2020. aug. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!