Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Paradicsomot hány hónapos...

Paradicsomot hány hónapos kortól és milyen formában készítettétek el babátoknak?

Figyelt kérdés

A hogyan is érdekel. Fűszerezés, állag, főzési módszer.

Nagyon köszönöm! :)



2020. aug. 13. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

7 hónapos korában adtam neki, megpárolva krumplival és

kevés fehérrépával együtt, vízzel felöntve turmixolom. Nagyon szereti, egyik kedvence.

2020. aug. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hét hónapos korában, az édesburgonya, vagy burgonyapüréjéhez keverve adtam neki először házi sűrű tartósítószermentes paradicsom levet.


9 hónapos korában már az egyik kedvence a paradicsomkrémleves volt, enyhén fűszerezve.

(Én nem szeretem cukrosan, így csak a férjem tesz bele magának).


10 hónapos korában, már egyre többféle formában szerette, kivéve nyersen.


Csak most, lassan 2 évesen szereti nyersen, de csak a héjja nélkül.


Az uborkával is így volt, salátában, levesben nagyon szerette. De nyersen, nem.

Azt is, most kezdi megkedvelni.

2020. aug. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy lehúzom a héjját és a magokat is kiszedem belőle.
2020. aug. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én bébietelben adtam először 6 honaposan, paradicsom-burgonyát. Ha magam készíteném akkor meghamoznam, kimagoznam, és villával összetörném, vagy botmixerrel turmixolnam.
2020. aug. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!