Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Most kezdjük a hozzátáplálást....

Most kezdjük a hozzátáplálást.Alma, üveg almareszelőn fog történni.Ez eddig oké.Vettünk pároló,turmixoló gépet amit ma kipróbáltunk.Hogy csináljam?👇

Figyelt kérdés

Őszibarackot tettünk bele kipróbálásként.2szer inditottuk újra mert elsőnél mikor kostoltam továbbra is voltak benne pici darabok.Mit tegyek ? Addig inditsuk újra amíg teljesen pépes lesz semmi darabka? Vagy nem lesz baj megtudja enni?Hát azt hittük,hogy ezek a gépek annyira jók sima ügy lesz de most aggódok,hogy mégsem.

(6hónapos.)


2020. aug. 23. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Sima konyhai aprítógéppel csináltam a babakajákat, a barackból jóformán lét csinált, de igen, ha darabos, adj még neki! :) Kóstoltatásnál a totál pépes állag a nyerő.
2020. aug. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát csalódás elsőre ez a gép,de akkor nyomom még 😉
2020. aug. 23. 23:06
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Sima botmixerrel pürésítek mindent, teljesen homogén lesz az állaga. Egyik gyerkocunk beteg, 3 évesen is csak a teljesen pépest eszi, de ez mindent pürésít, nem marad darabka benne.
2020. aug. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Felesleges mindent összevásárolni. Mindent pépesíteni kell. Arra pedig elég önmagában egy botmixer vagy aprítógép. Nem kell minden konyhai gépet ezért kipróbálni.
2020. aug. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Ja és nem is fog mindent pépesre aprítani semmi se fél perc alatt. 2x újraindítottátok. Váó... Még sose használtatok aprítót? Vagy a tv-ben se láttatok még főzőműsort? Nyomod a gombot, aztán majd elengeded. Ha nem jó, tovább nyomod. Micsoda tudomány.
2020. aug. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Ha darabos marad, esetleg paszírozd át egy szûrôn. Úgyis csak rövid ideig kell mindent teljesen pépesíteni.
2020. aug. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5ös köszi az okoskodást leülhetsz nem olyanunk van amit nyomni kell,inkább ne írtál volna ha ekkora ész vagy.A többieknek köszi sokan írtátok a botmixert szerintem maradunk annál.Köszönöm!
2020. aug. 24. 09:07
 8/9 khniki ***** válasza:
100%
Igaz, mi előbb kezdtük a hozzatáplálást, de 6 hónaposan már egy fokkal darabosabb pépeket evett.
2020. aug. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is elkezdtem volna már elöbb de lebeszéltek róla.Meg oldódott a probléma botmixerrel tökéletes.Kaptuk a gépet ami pároló meg turmixoló egybe de ha 1darabot teszek bele meg darabosra töri csak.
2020. aug. 25. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!