Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan fagyasszak le gyümölcsöt ?

Hogyan fagyasszak le gyümölcsöt ?

Figyelt kérdés

Nagyobb mennyiségben szeretnék eltenni szezonális gyümölcsöket a mélyhűtőbe . Pürésítve , Úgy , hogy adagokra legyen bontva . Van ötletetek , hogy mibe tegyem ?

A lényeg hogy valamennyire már konyhakész legyen , tehát pürésíteném , párolnám, hogy csak ki kelljen kapni majd a fagyóból.

A jegkockatartó nem jó , mert pici , ezek a szilikon tálak meg nagyon drágák , és nekem sok kellene .


2020. aug. 25. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyan sosem használtam, de létezik ilyen anyatej fagyasztó tasak, az szerintem praktikus lehet.
2020. aug. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is az anyatejes tasak a legjobb.
2020. aug. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Hát én vettem egy nagy, azthiszem 30kockás szilikon jégkockatartót az auchanba, 1300 ft volt, utána meg mehet bele dobozba. Amit pürésítettem, ebbe raktam el. De nyersen raktam el magozott, pucolt szilvát, sárgabarackot és meggyet, ezeket ilyen pici tasakokba raktam el.
2020. aug. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi !

Es ha kockákat fagyasztok az nem fagy össze a dobozban ?

Jó ez az anyatejes zacskó , de marha drága . Majdnem 3000 Ft 25 db a dm-Ben.

Esetleg ilyen eldobható műanyag pohárban nem lenne jó ?

2020. aug. 25. 10:17
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a Tescoban vettem ilyen kis műanyag edényeket erre a célra. 4 db kb. 170 ft. Olyan 150 milisek szerintem.
2020. aug. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kockák nem fagynak össze, max párszor megrázogatod a dobozt, de ha mégis könnyű kiszedni:) Én szintén az auchanba vettem baby bruin tejtároló zacsit, ott 1300ft a 20 dbos.
2020. aug. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát én most 50db-os tasakot rendeltem azt hiszem a minimano-ról, 3000ft körül.
2020. aug. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Babybruin anyatej tároló zacskó. 20 db volt 1300-1500 nem emlékszem pontosan már. Ha osszefagyott akkor szét is vághatod kockákra hogy mindig csak 1 adagot kelljen kivenni a pohár meg az efenyek nagyon sok helyet foglalnak el. De ha nem akarsz ezzel szórakozni akkor egybe vsgy darabolva is elrakhatod a fagyasztóba a zöldséget, gyümölcsöt.
2020. aug. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!