Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mennyit szopizik/tápszerezik...

Mennyit szopizik/tápszerezik még egy 10 hónapos?

Figyelt kérdés
Baj ha az enyémet már csak reggel, este és éjjel szoptatom? Egy éves korára kb szeretném levalasztani.
2020. szept. 22. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj,teljesen rendben van. Sok 10 hónapos szopik már csak reggel meg este vagy még esetleg éjjel. A többi étkezés ki van váltva szilárd étellel. Az én fiam is 10 hónapos,na ő 15ször szopik egy nap,az a nem normális.😀
2020. szept. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnék én is ide eljutni, de 10 hónaposan még egy étkezés sincs kiváltva. A szopin kívül egy-két kanál mást fogad csak el, még vizet.
2020. szept. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Délbe és este elalváshoz kérte, meg éjjel 2x kelt. 1évesen én is leszoktattam. Most másfél éves
2020. szept. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem igényli akkor nem kell szoptatni. Nekem a 12 hós még igényli reggel meg ebéd után és este az elalváshoz. Ja meg persze éjjel mikor kel.
2020. szept. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha az a cél, hogy 2 hónap múlva leválaszd, akkor miért baj?

Első gyerekünk tápszeres volt, 10 hónaposan még napi 4-5-ször tápszerezett, mert nem akart enni. Nem siettettem.

Második anyatejes. 10 hónaposan napi 3-4-szer mást is evett, de még minimum 10-15-ször szopizott. Mivel nem volt célom leválasztani, nem korlátoztam. Megtette saját maga ahogy telt az idő.

2020. szept. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én gyermekeim mind 11-13 hósan kezdtek napi 1 normál adag mást enni. Addig max 3 kiskanál és kell a szopi. Kb 2 éves korukra értük el, hogy reggel-este(szükség esetén éjjel) legyen csak szopi.

Ismerőstől meg hallottam, hogy 4 hósan már kezdték az ételeket, 8 hónapos korában teljesen leállt a szopival. Mégis teljesen egészségesek, mind az ő, mind a mi gyermekeink. Szóval csak azt akartam mondani, hogy a baba igényeihez kell igazodni, mert ő úgyis érzi, hogy mikor mi kell vagy nem kell neki.

2020. szept. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!