Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Bolti peksüteményt pl pogácsát...

Bolti peksüteményt pl pogácsát mikor adtatok először a gyereknek?

Figyelt kérdés
2020. nov. 22. 10:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Kb 13-14 hónaposan. Ugyanis addig nem tudott szilárdat enni, mert mindent rágás nélkül nyelt és megakadt.

Néha vettem ekkor péksütit, de inkább az volt jellemző, hogy otthon ettünk, akkor pedig kenyeret (feltéttel) meg ami épp otthon volt.

2020. nov. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
21%

Látom, egyeseknek komoly problémája van a szövegértéssel, sehol nem írtam, hogy belehalna egy bolti akármibe a gyerek, hanem hogy ÉN nem veszek soha ilyet, mert magam készítem és a gyerek is ezt kapja.

Amit otthon sütök, az kategóriákkal jobb, mint a bolti, aki nem képes észrevenni a különbséget, annak az ízérzékelése igencsak alacsony szinten van.

2020. nov. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
86%
#12! Ahhoz képest, hogy SOHA nem veszel boltit (amiből mellesleg sok fajta van) elég sarkos a véleményed a pogácsáról és fogyasztóiról.
2020. nov. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!