Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milyen péksüteményt adhatok 9...

Milyen péksüteményt adhatok 9 hónaposomnak? Kakaóscsiga? Fonott kalács?

Figyelt kérdés

2013. febr. 5. 16:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
11%
Az én tökmagom imádja az összes kalácsot. Megvajazom..... és hihetetlen mennyiséget tud enni belőle.
2013. febr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Tudom nem kéne még de én a 6 hónapos babámnak kiflit, zsemlét szalámit mindent adok. A kalácsot csak csípegettem met az fujtos, kakaós csigához meg mmég kicsinek találom. De szerintem 9 hónaposan már oké :) csak figyelj oda.
2013. febr. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
11%
Fonott kalács, kuglóf, bukta, ami kelt tészta, olyat adtam, a kakaós csiga leveles tészta, az szárazabb.
2013. febr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%
Miért akarja minden anyuka a babáját a lehető leghamarabb megtömni valami cukros sz@rral? Miért olyan égetően sürgős ez? Az egyik a minap bolti barackbefőttel, a másik meggybefőttel, rudival, bolti krémtúróval...az eszem megáll...pár hónapos gyerekekről van szó!
2013. febr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
4 akkor te mit adsz a tiédnek? Val színű nem tul változatos!
2013. febr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
23%
Sajtos pogácsa, esetleg vmi virslis péksüti, vagy kalács, kuglóf cukor nélkül. Én sem vagyok oda, ha ezeket a cukros sz.rokat eszi a gyerek.
2013. febr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Golan Trevize ***** válasza:
43%

A kalács jó választás, főleg, ha te sütöd.

Kakaós csigát a kakaó és a sok cukor miatt se adj.

2013. febr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%

5.


Csak az a változatos, ami agyoncukrozott?

2013. febr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak az! De pl túrórudiból csak a túró az miért bej? Vagy a bolti krémtúró az nem mind van tele cukorral?! De akkor te mit adsz neki ha ilyeneket nem? Az érdekelne! Persze befőttet én sem adnék azért az már durva!
2013. febr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%

Az én babám 10 hónpos de még péksüteményt nem evett.

A piskótát, palacsintát amit én sütök abbol kap. És kevesebb cukrot is teszek bele a gyerek miatt.

2013. febr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!