Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Napi egy banán sok egy 1 évesnek?

Napi egy banán sok egy 1 évesnek?

Figyelt kérdés

Illetve az baj, ha minden reggelire rántottát kap kiflivel? Vagy inkább vacsorára adjam neki?

Köszi!


2020. nov. 25. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Egyik sem ajánlott napi rendszerességgel.
2020. nov. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Vacsira inkább ne adj neki tojást,mert az elég nehéz. Banán helyett néha adj neki almát
2020. nov. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Nem adnék neki ennyiszer rántottát (mást nem tud enni? Annyi étel van még a világon), banánt meg végképp nem. Rengeteg kalória, magas kálium tartalom, anno a védőnő is óva intett a rendszeres fogyasztásától. Egyen almát, mandarint, szőlőt, ne mindig csak banánt, bár tudom, hogy azt a legkönnyebb odaadni egy kisgyereknek.
2020. nov. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
A banán szerintem nyugodtan mehet naponta, az enyém is ennyit evett, semmi baja nem lett tőle. Miért kell minden reggel rántotta? Nem unja el? Van még sokféle reggeli lehetőség.
2020. nov. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
4-es, a te gyereked nem unta a banánt? Van még sokféle gyümölcs.
2020. nov. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nyilván eszik más gyümölcsöt is, csak a banán a favorit. Ha meglátja a kosárban egyből sír érte. Rántottát meg ma adtam neki először, és imádta, azért gondoltam, hogy ehetne többször. Jó azért mindennap tényleg túlzás, abban igazatok van.
2020. nov. 25. 14:07
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
5-ös, de elunta, sőt olyan 2 éves korától nem is eszi meg, de más gyümölcsöt sem eszik, csak az áfonyát szereti és néha egy kevés alma, esetleg gyümölcspüré.
2020. nov. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
3-as, egyébként ha arra célzol az utolsó mondatoddal, hogy szarok a gyerekemre, és csak a kezébe nyomok egy banánt, hogy hallgasson, akkor csak szólok, hogy nem így van. Nem tudja még mennyi az annyi, ezért mindig én török neki pici falatokat.
2020. nov. 25. 14:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak nagyon megfogja a banán a hasát, így csak néha kap pár karikát.Igaz, Ő már 2,5 éves.
2021. jan. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!