Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan oldjam meg etetőszékben?

Hogyan oldjam meg etetőszékben?

Figyelt kérdés

Lehet nem jó a kategória, de talán ez áll a legközelebb hozzá.


11 hónapos babám kb 2 hónapja már nem tűri meg maga előtt az asztalt.

Könnyen letolható asztala van az etetőszéknek, pont oda teszi mindig a lábát amivel le tudja tolni. Essig is szórakozott vele néha, de már 2 hónapja szándékosan leszedi, nem tűri meg.

A baj csak az hogy jó lenne ha maga is csipegetne az asztalról pár falatot, de így nem tud.

Ha az asztalunkhoz tolom, ott pesig ellöki magát, élvezi is ahogy lendületből megy hátra.

Szóval most felé vagyok görgyedve a tányérral, am8be ugyan bele csipegethet, de nem ugyanaz.

Így együtt enni se nagyon tudunk, nehézkes.


Szerintetek hogy oldjam meg az asztalt? Váltsak etetőszéket? Vagy mit tegyek?


2021. jan. 9. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Veszel egy 5ezer forintos antilopot az ikeában, aztán rugdosson, ha tud. :)
2021. jan. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Igen nekem is ez az ikeás etetősék jutott eszembe. Vagy használtan is vehetsz ahhoz hasonlót. Vagy műanyag kisasztal és műanyag kisszék. A nagy asztal mellé tolod és ott ehet melletettek.
2021. jan. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Hogy szoktál reagálni, amikor ezt csinálja? Próbáltad már mondani neki, hogy nem szabad, és elmagyarázni, hogy miért nem? Sokkal többet értenek a beszédből már ilyen korban is, mint hinnéd.
2021. jan. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Plusz 1 szavazat ikea antilopra.

Talán megérti, ha rászólsz, de szót fogadni nem fog.

2021. jan. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

A lányom az ikeással ugrált végig az étkezőn, akkor cseréltük le, balesetveszélyes volt.

Egyébként is utaltam, mert a fix tálca túl távol volt. Tálca nélkül pedig az asztalunkhoz nem lehetett elég közel tolni.

2021. jan. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

Antilop

Nekem is ugrál benne a gyerek , de sokkal idősebben ( amikor már s fegyelmezettebb gyerek a nagy asztalnàl eszik.. sajnos ő nem ül meg a popóján)


A távolsàgot nem értem.

A tàlca is jó helyen és ha odatolom asztalhoz is..


/ van egy átlagnàl kisebb és àtlagnál nagyobb gyerekem is, mindkettőnek jó volt a puha betét nélkül/


Tálca nem rögzíthető sehogy?


Milyen etetőszék?

2021. jan. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Én is az ikeas 5 ezreset ajánlom.

És azt told az asztalhoz

2021. jan. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Sajnos már nem találom ainket az etetőszéknek, de a brendonból vettük. KétOldalt lehet széthúzni és leszednk az asztalát, de középen is van egy ilyen toló lehúzója, oda tartja mindig a lábát és löki le.

Persze, hogy szóltam már rá. Van hogy Nevet ezen, meg amikor úgy jártam hogy leesett az egész tál ennivalója az asztallal együtt.

Egyszerűen nem tűri.

Nézegettem most az antilop etetőszékeket remélem az jó lesz. Bár ez 5 pontos öves és nem tud benne felállni, az antilopban gondolom ez előfordulhat

2021. jan. 9. 19:30
 9/12 anonim ***** válasza:

Enyémeknek ilyesmi volt: [link]


SOHA nem álltak fel benne, és szétszedve is használtuk később evéshez is, ott rajzoltak, kirakóztak stb. Az asztal része még mindig megvan, a kamrában használjuk tárolásra.


De vannak pl. a naga asztalra szerelhető etetőszékek is: [link]

2021. jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Van öv az antilophoz is, de sosem használtuk, nem állt fel benne.
2021. jan. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!