Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ikeás Antilop etetőszék milyen ?

Ikeás Antilop etetőszék milyen ?

Figyelt kérdés

Csak 5 ezer ft, kinek hogy vált be ?

Olyan kis vékony lábai vannak nem borul fel könnyen ha billeg benne a gyerek ?


2020. júl. 13. 08:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

Egyszerű


Nekem teljesen stabil.


Egy bnőmnek megborult, de már nagyobb gyereke ellökte magát az asztalnak kitámasztva..

2020. júl. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Ismerőseim nagyon dicsérik, stabil és könnyen tisztítható, én is azt fogom venni.
2020. júl. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Az a legjobb, tényleg! Mindenki, akit ismerek, azt ajánlja, és én is. Sőt, éttermekbe ha mész, kb 90%-ban az antilop etetőszék van :)
2020. júl. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

Étteremben csakis az ára miatt és az egyszerű kinézete miatt van. Nem csiricsáré, így illik mindenhova.

Én nem szerettem, lecseréltük. Nekem nem volt praktikus az, hogy nem állítható a tálca távolsága. A dupla tálcás könnyebben tisztítható. Nekünk még 2 pontos övvel volt. Simán felállt a gyerek bekötve is, mivel nem lehetett teljesen szorosra, mert akkor túl távol került a tálcától, minden az ölében landolt.

2020. júl. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
A legjobb. Nálunk 2 gyereket kiszolgált. Második gyereknek vettünk egy hiperszuper állíthatót, 2 hét után eladtam és felhoztuk a pincéből az Antilopot. Könnyen tisztítható, stabil, kis helyet foglal.
2020. júl. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
A LEGJOBB! Imádom! Most a harmadik gyereknél is csak ezt fogom használni. Stabil, könnyen részeire kapható, elrakható, zuhany alatt lemosható, stb. 1 perc alatt kész utána a takarítás, nem kell hajlatokból, meg innen-onnan gyűjtögetni a morzsákat. Anyák álma ez a szék!
2020. júl. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%

Az, hogy a gyerek ellöki magát az asztalnak támaszkodva, szülői hiba.

Egyrészt ilyen nagy gyerek megül a fenekén is a sima széken, másrészt, ha ebben eteti, akkor vegye le a tálcát és tolja közel az asztalhoz, hogy alatta legyen a lába. Gondolkodni minden etetőszék mellett kell, azt egyik se teszi helyettünk.

2020. júl. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%
Elmegy, egynek jó. A nagyszülőknél ilyenje van a kislányunknak, a célnak megfelel, arra hogy havonta egy napig használja. Itthon azért nem bánom, hogy egy sokrétűbben használható (Peg Perego) etetőszékünk van.
2020. júl. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
Legjobb. Sose vennek masikat.
2020. júl. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
Sokrétűbben használható? :D etetésen kívül még mire használod?
2020. júl. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!