Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 1 éves gyerek ehet valamit a...

1 éves gyerek ehet valamit a mekiből? Pl sómentes sültkrumpli, vagy halrudacska?

Figyelt kérdés
2021. márc. 13. 12:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Ha nagyon nincs más, 1-1 alkalomtól nem lesz baja, de jobban jár, ha veszel egy kiflit egy pékségben...
2021. márc. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Csirkenuggets?
2021. márc. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja ha eszik. A kislányom 14 hónapos evett a mekiből sült krumplit meg csirkefalatokat. De ezt egyebkent elotte is evett mar, csak nem mekiset. Meg mi kertunk neki almát is, lehet repat, almat, ilyeneket is kerni.
2021. márc. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is a csirke nuggetst vagy mc chickent mondanám, üdítőnek narancslevet. Egy alkalomtól semmi baja nem lesz.
2021. márc. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
1 évesen a fiam már ugyan azt ette mint mi. Halrudat, sült krumplit is. Az más kérdés hogy házi. 1-2 alkalommal a mekisbe sem hal bele.
2021. márc. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
1 happy meal menüt nyugodtan megehet.
2021. márc. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg egy évesen mar bármit ehet.
2021. márc. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy jó kérdés. Gondolom ha nem mindennapos a meki evés akkor nincs gond. Én Angliában élek, és nagyon sokszor látom ( meki mellett megyek hazafelé) a sok pici gyerekes családokat ebédelni vagy vacsorázni. Sokszor kikerekedik a szemem amikor látom, hogy pár hónapos, talán fél éves gyereknek a szájába is tömik a sült krupmlit. Látom, hogy a legtöbb 5-10 éves korosztály súlyosan elhízott kategóriában vannak, és nem okoz senkinek gondot. Szerintem sem gond ha nagy ritkán az ember odamegy a gyermekkel, ki lehet választani a neki megfelelő ételt. De minden napos ebédet tuti nem csinálnék. AZ nagyon nem egészséges.
2021. márc. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A mekiben akár salátát is ehetsz öntet nélkül, sose értettem, hogy mindenki úgy tesz mintha már attól elhiznánk ha ránézünk a mc donalds-ra. Mi nem járunk oda, mert nem szeretem annnyira ezt az ízvilágot, bármit ehet ott egy 1 éves, gondolom már be van vezetve neki minden élelmiszer.
2021. márc. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
10%
Mekiből akkor sem ennek ha az lenne az utolso hely ahol kajat lehet kapni. Zsir es cukor összegyurva kisütve. Hanyinger.
2021. márc. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!