Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mit rontok el a hozzataplalasb...

Mit rontok el a hozzataplalasban ?

Figyelt kérdés

Kislányom elmúlt éves , tapszeres baba, elkezdtük a hozzataplalasat. Egyszerűen utálom az egészet , tudom rémesen hangzik, mindenki azt mondja milyen izgalmas, én úgy érzem csak egy kín. Eddig próbáltuk : alma, barack , répa, sütőtök, banános porrige (azt hiszem ez a banános tejpep angliai megfelelője ) Ezek közül ami egyértelműen ízlett az a tök, körte és a porrige de a napokban már ez sem kellett neki. Ez normális ?

Néha úgy érzem még kész sincs rá mert a nyelvével azonnal kiloki, máskor viszont simán és boldogan eszi.


2021. máj. 28. 14:36
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy természetesen nem óriási mennyiséget akarok lenyomni neki, csak kóstolás , amennyi jól esik . A gond hogy legtöbb esetben semmi és semennyi sem esik jól .
2021. máj. 28. 14:42
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Aki szerint a hozzátáplálás izgalmas annak érdekes élete lehet 😂


Amúgy meg ráérsz próbálkozni..

2021. máj. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Ha a nyelvével kilöki, akkor valószínűleg tényleg nem teljesen érett meg rá. Nem kell sietni, nyugodtan várjatok még 1-2 hetet.


Esetleg megpróbálkozhattok (pár hét szünet után) a BLW-vel, az én lányommal is egy kín volt a hozzátáplálás eleinte, aztán amióta nem pürével próbálom etetni, hanem a kezébe adom a darabkákat és hagyom, hadd csináljon vele amit akar, azóta öröm nézni, ahogy tömi a fejét. Mondjuk az alma meg a répa így sem egy nagy kedvenc, de 90%-át a kajáknak megeszi.

2021. máj. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, én is erre gondoltam, de így hogy eredetileg puret kapott, meg át lehet állni a blwre ?
2021. máj. 28. 14:51
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

2 hét szünet után igen, biztonsággal.

Hátha az a 2 hét pont elég lesz, hogy érdeklődőbb legyen :)

2021. máj. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ja most látom hogy elég hülyén írtam a kérdést a szóval elmúlt fél éves :)


Köszi a tippet akkor most hagyunk egy kis szünetet .

2021. máj. 28. 14:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam nem szerette és szereti a gyümölcsöket, a kedvence a fehérrépa püré volt.
2021. máj. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is utálom az egészet, és most mégrosszabb hogy elvileg azt kellene ennie amit nekünk.
2021. máj. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Simán csinálhatod a blw-t, akár azonnal is, persze nem erőszakkal. Csak adj a kezébe egy darab kaját, ha érdekli, akkor nyertél, ha nem érdekli, akkor próbálkozz két hét múlva.
2021. máj. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!