Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogy kezdjek neki a hozzátáplá...

Hogy kezdjek neki a hozzátáplálásnak?

Figyelt kérdés

Ezer meg egy cikket olvastam már ezzel kapcsolatban és kész káosz van a fejemben. Hogyan kell hozzátáplálni? Pl kezdjem első nap almának a levével, második nap már reszelt alma, harmadik nap szintén reszelt alma, ezt követően 2 nap szünet?

Új ízt pedig úgy vezetek be hogy az almához hozzá teszem mondjuk a barackot? De szintén megint a lével kell kezdeni?

Bébiételt is lehet adni mondjuk sütőtök bevezetésekor? Mert mostanság a boltban nem igazán van.


2021. jún. 9. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlbonyolítod. Ha már elmúlt 5-6 hónapos és érdeklődik, már látod rajta, hogy enné amit te, akkor ha nem is BLW-zel, de simán csak egy pürésített valamivel már megkínálhatod. Igazából ezeknek a hozzátáplálási táblázatoknak meg sorrendeknek semmi értelme nincs. Az a gyerek a földről feleszi a bármit, amit talál, nem fog megártani neki ha alma nélkül kapja a barackot vagy a sütőtököt, és nem léként, hanem először püréként találkozik vele.
2021. jún. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) igen érzem, hogy túl bonyolítom 😅😅 elvesztem az infókban
2021. jún. 9. 18:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Én az almát először megpároltam kicsit és úgy pürésítettem.Barackot babakajával kapta (decemberben ritka a friss barack) Kapott sütőtököt, édesburgonyát. 3-4 napig kapott egy ízt, aztán volt 1 nap szünet. Később adhatod az új ízt egy régivel is.
2021. jún. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!