Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Miután kiváltottatok egy akár...

Miután kiváltottatok egy akár több étkezést másnak se fogadja el a tápszert?

Figyelt kérdés
6 hónaposan nem szeretném ha n inna tápszert egyáltalán de ma is 30 ml csúszott le :o

2021. jún. 15. 19:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ennyire nem esett vissza.


Folyadékot mennyit iszik? Nekem azt mondta a védőnő, hogy ha 6-12 hónapos kora között 500ml alá esik az elfogyasztott tej, akkor más tejtermékkel pótoljak, joghurt, túró, sajt stb.

2021. jún. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

2 foga kibújt, most új fog nincs a láthatáron

sima vizet iszik kb 1 decit ha nagyon meleg van picit tobbet :)

ez a ket nap volt ilyen tapszermentes ma kivancsi vagyok mi lesz ha ma se kell neki egyeztetek a dokival de o azt mondta 8 honapos kora elott ne legyen bevezetve se tej,se tejtermek

2021. jún. 16. 09:27
 13/17 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés folyadékot visz így be szerintem.


Tejterméket nyugodtan be lehet vezetni, pláne ha nem visz be elég tápszert, a tejet meg 1 éves kor után.

2 dl víz, 30 ml tápszer, meg mondjuk 200 ml folyadék az ételekből nem hiszem, hogy elég. Csak ki ne száradjon.

2021. jún. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
a gyümölcsbe is van, zoldsegbe os amit kap,.plussz a péphez is van viz
2021. jún. 16. 11:14
 15/17 anonim ***** válasza:

Tudom, azért írtam, hogy az ételekben is van, belekalkuláltam.


Ennek ellenére én nagyon figyelném, hogy elég-e a folyadék, pláne így nyáron.

2021. jún. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

a bőrét nézem, semmi gond eddig

ha szomjas cuppog, kínálom többször vízzel :)

a ket kivaltott etkezes miatt kb 400-500 ml tapszer volt egy nap arra nem mondta se a doki

2021. jún. 16. 11:47
 17/17 anonim ***** válasza:

Láthatóan különböző állásponton vannak a szakembereink.


Kérdezz körbe több helyen a tejtermékekről, nálunk ezt az 500 ml dolgot fixen mondták hogy ha az alá megy akkor zsíros joghurt, tejföl, sajt, túró.

1 éves kora felett pedig 350 ml alá ha csökken a tej, akkor kell sok tejtermékkel pótolni.

2021. jún. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!