Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ez jó étrend a babámnak?

Ez jó étrend a babámnak?

Figyelt kérdés

13 hónapos kisfiam minden reggel és este alvás előtt 160-180 ml tápszit iszik, ezért se reggeli se vacsora nem csúszik már neki :/

Tízórai és uzsi van. Elnézést, ha buta kérdés, de első gyermekem és se nagyszülő se senki nincs velem, szóval ne szedjétek le a fejem :D


2021. nov. 1. 21:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Jaj elírtam, 260-280ml
2021. nov. 1. 21:42
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is 13 hónapos a kilámyom, ő reggel ébredés után 230-250ml tápszert kap, aztán van reggeli, dél körül 150 ml tápszert kap, aztán megy aludni, alvás után ebéd, délután kap még általában gyümölcsöt, aztán vacsora, és elalvás elött megint megiszik 230-250ml tápszert :)



Szerintem kicsit kevés ételt kap. Szerintem próbálj neki többször ételt kínálni, akkor is ha nem is eszik sokat belőle.


Pár tipp, amik nálunk nagyon bevéltak: görög joghurt, konzerves ananász (hozzáadott cukor mentes), avokádó, banán, tészta/lasagna, rántotta

2021. nov. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ooh köszi :) ő ebéd után alszik, akkor már nem fér bele tápszer. Sajnos úgy látszik nagyon megszokta a "cucókázást" nehezen áll rá a rendes ételekre :(
2021. nov. 1. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!