Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megfelel-e ez az étrend 13...

Megfelel-e ez az étrend 13 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés

Reggeli:300 ml tápszer

Tízórai:Jogobella gyümölcs joghurt

Ebéd:Zöldséges husi változatosan,desszert: pici dobozos túrókrém

Uzsonna:Gyümölcs tejpéppel és keksszel,vagy gabonapéppel.Néha májkrémes kenyér,vagy szalámis sajtos.(de ha ezt kap a gyümölcs kimarad,ami fontos.)

Vacsora:300 ml tápszer


Későbbiekben mi az amin fokozatosan változtassak?



2013. márc. 14. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Szia. Én lányom is hasonlóan eszik, csak kevesebbet. Reggel nem kér tápszert már.

Reggeli: Gyümölcs joghurt túróval és darált keksszel keverve kb 240g. (nem eszi a gyümit magába)

11.30-kor elalszik ilyenkor kéri a tápszert..kb 170ml.

14.30-kor ebéd változatosan 240g körül. Este a körül vacsi, ilyenkor kap szendvicset és 1 babapudingot gabonakeverékkel dúsítva.

19.30-kor lefekvés és kb 180ml tápszer.


Szerintem jó így ahogy eteted.

2013. márc. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most lesz 1 éves.
2013. márc. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én tízóraira gyümölcsöt adnék a glükóz-fruktóz szirupos "gyümölcsjoghurt" helyett, és én készíteném a desszertnek kínált túrókrémet (nem egy nagy kaland megcsinálni).


Az én 13 hónaposom eggyel többször eszik (vacsorára kap vagy megmaradt főzit ebédről, vagy kis tejpépet, de nem nagy mennyiséget egyikből sem, és kb. 2 dl babatejet iszik lefekvés előtt).

2013. márc. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok...baromi kíváncsi vagyok, hogy ki volt aki lepontozott és Ő hogyan eteti a gyerekét...
2013. márc. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

na én most jól felpontoztalak :)

3.

2013. márc. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!