Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Elmagyarázná valaki nekem mi...

Elmagyarázná valaki nekem mi a blw? Gyakorlatban hogy működik?

Figyelt kérdés
2022. jan. 5. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

[link]


Röviden: a gyerek igényei szerinti hozzátáplálás, amiben nem táblázatokat követsz hanem azt adod a gyereknek (ésszerű keretek között, néhány szabályt betartva), mint amit a család is eszik. És nem turmixolsz, nem trutymózol, hanem a kaja természetes állagával ismerkedik meg a gyerek - tehát pl krumplipürét, amit így pürésítve eszel amúgy is, azt kap, de a csirkecombot úgy eszi, ahogy te is, megfogva a kis csontos részénél és lerágcsálva a puha husikat a dobverőrészről.

2022. jan. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az egyes írja. Bár a csirkés nem feltétlen mert blw-ben is lehet szeletelni (katonázni). Igazából jóval egyszerűbb szerintem, csak több idő hogy mennyiséget egyen így több tapszert/anyatejet fog enni meg. Szoval aki 6 honaposan el akarja választani a gyereket és nem eszik tapszert a gyerek annak nem fog bejönni. Egyébként en a kisfiammal puret kezdtem de magától kérte inkább a darabosat. Így mi hamar felhagytunk a purekkel. Kb azonnal. Paramamiknak nem javasolt, mert onkledeznek elég sokat eleinte. Illetve tisztaság maniadoknak sem, mert szanaszét szórják a kaját. Kutya beszerzése javasolt blw gyerek melle.
2022. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja és elsősegély tanfolyam mindenképp javallot. A felrenyeles veszélye teljesen valós, bár a tényleges beavatkozás az ritkán szükséges.
2022. jan. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!