Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Őszibarack-rizs-husi kombót...

Őszibarack-rizs-husi kombót szeretnék adni a 7 hós babámnak. Elkészíthetem konzerv őszibarackból?

Figyelt kérdés
Fagyasztottat kerestem, végigjártam a boltokat, de sehol sem találtam. 7 hós babámnak adhatom a konzerv őszibarackbefőttből?

2022. febr. 19. 09:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%

Ne


Tele van hozzáadott cukorral..


Vegyél bébiételt inkább, ha az alapanyagból nincs megfelelő

2022. febr. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Ne..cukor, tartósító, nem való egy babának
2022. febr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%

2. Oké, a cukor jogos.

De butaságot ne beszéljünk már: a KONZERVBEN NINCS TARTÓSÍTÓ. Tudod, ez a konzervek lényege...

2022. febr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Persze. Ilyenkor honnan lehetne szerezni friss őszibarackot (amúgy abban is van cukor, csak nem hozzáadott)? Olyan sokat úgysem fog kapni, annyitól semmi baja nem lesz. Nem kiló számra fogja enni.
2022. febr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem szabad!!! A cukor az MÉÉÉREG!!!!!
2022. febr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Adhatsz. A baracknak amúgy is magas a gyümölcscukor tartalma (fruktóz), ami egy komponense a szacharóznak, ami sima kristálycukor. Szóval sima barackkal sem adsz kevesebb cukrot a gyereknek.
2022. febr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
15%

5


Nem mérek de egy 7 hónapos gyereknek ne konzervet adjon még..


Tele van cukorral nem tesz jót.( tartósítószer valóban nincs benne)


Persze nem ördögtől való.. de 7 hónaposan a hozzàtàplálás kezdetén…inkább ne.


Vegyen egy üveg barackpürét és meg van oldva.. vagy válasszon màst aznapra, ha nem talál megfelelő alapanyagot.



Nem vagyok egy bioanyu.. stb

Gyerekeim esznek Dörmit, krémtúrót stb..


De nem 7 hónaposan.



1.

2022. febr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

3. vagyok

Komolyan ennyi csökkent értelmű anyuka van itt, aki azt hiszi, hogy a konzervben TARTÓSÍTÓSZER van?!?!?!? Atyaég...

2022. febr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
Miért kellene pont barackot adni? Add akkor amikor szezonja van! Most meg lehet almát, körtét.
2022. febr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Egyáltalán nem vagyok cukorellenes, de később. Ekkora picinek nincs szüksége konzervre valóban. Ne ilyenkor adj neki barackot, hanem majd ha lesz. Most olyan alapanyagot adj neki, amit tudsz venni. Üvegesben is van ilyen ízesítés. Vagy ha annyira magad szeretnéd főzni, akkor a hús, rizs készüljön otthon, a barack pedig mehet bébiétel formában bele.
2022. febr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!