Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hozzátáplálás! Ha először...

Hozzátáplálás! Ha először alma kipréselt levét adtam a babámnak és nem ízlett neki, akkor másnap ugyanúgy próbáljam meg alma péppel?

Figyelt kérdés

Teljesen elvesztem! A védőnőm nem segítőkész, kérdeztem tőle hogyan kezdjem, erre teljesen más választ adott!

Hogyan kell bevezetni a gyümölcsöket/zöldségeket?

1.nap: 1-2 kanál alma leve de ha nem ízlik a fiamnak, akkor 2. nap is adjam neki csak más állagban?

Vagy várjak pár napot és próbáljak ki új ízt?

Mikortól adhatok neki pepes ételt?

A kisfiam 6 hónapos múlt és látom rajta megérett a hozzátáplálásra.


Köszönöm előre is a segítséget!



#alma #Elosnapok #Nemizlik tovább adjam? #Ujiz #Pepesetelmikortol
2022. ápr. 11. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Első naptòl kaphat pèpes vagy darabos ètelt is. Ha valami nem ìzlik neki, akkor pròbalkozz valami màssal ès pàr hèt múlva pròbàljàtok újra, ami nem ízlett. Biztosan lesz amit nem szeret, nem kell erőltetni, rengeteg fèle ìz van.
2022. ápr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

kb 10-12x kell egy dolgot megpróbálni, mire elfogadja a baba. Ilyenkor mindig egymás utáni napokon mást kapott és 2-3 nap után tért vissza a pl az alma.

A blw-vel is megpróbálkozhattok. Kevesebb nyűg volt nekem. Ha érdekel, akkor nyugodtan írj és mesélek róla.

2022. ápr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !:)

A blw-től kicsit félek, de köszönöm!

2022. ápr. 11. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!