Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzataplalas kezdeten az...

Hozzataplalas kezdeten az almapepet megeszi ugyan a lanyom, csak eppen oklendezik es fintorog. Adjam ugyanugy tovabbra is az almat?

Figyelt kérdés

Tanacstalan vagyok. 6 hos amugy.

Nem tudom, hogy mit jelent ha fintorog, kisee oklendezik, de csak akkor ha a nyelv es a torok talalkozasahoz er a falat. Onnan tudom, mert nyitott szajjal kuszkodik a peppel.

Adjam neki tovabbra is? Vagy hagyjam es vegessem be csak az oszibarackot? Hatha az edesebb alapon?


2016. máj. 8. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Az enyém is ezt csinálta eleinte alma és sütőtök után is, azóta is nagy kedvencek. :) másnap is úgy emlékszem.. Utána már nem volt fintorgás.

Új az íz, az állag, a kanál. Természetes reakció a fintorgás hiszen eddig csak az anyatej/tápszer ízét ismerte.

Ja és eleinte fogalmuk sincs hogy kell pépet enni, én is 6 hónaposan kezdtem, viszonylag gyorsan belejött. Arra emlékszem, hogy ment a pép mindenhova, csak a szájába alig. Öklendezésre nem emlékszem de az új állag miatt azt sem gondolnám bajnak.

2016. máj. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A fiamat és lányomat ehhez még a hideg is rázta, sőt ki is köpték, én nem erőltettem, sőt a barackot sem fogadták el, ugyan ez volt. Nálunk kezdésnek a tejpép jött be és inkább a zöldséges üveges babyételek. Az én gyerekeim az alma-barackot csak tejpépbe keverve ették.

Ha úgy látod hogy nem tetszik neki, mondjuk el is fordul, tiltakozik akkor ne erőltesd mert megutáltatod vele a kanalas evést. (fiammal így jártam sajnos)

2016. máj. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, koszi ☺
2016. máj. 8. 13:05
 4/4 Snorri ***** válasza:
Próbáld csak a levét.
2016. máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!