Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 3 napos kaját odaadhatom a 11...

3 napos kaját odaadhatom a 11 hós fiamnak ?

Figyelt kérdés

Kicsit többet sikerült főznöm, másnap is az volt az ebédje, adhatom neki 3.nap is ? Édesburgonya, burgonya, répa, petrezselyes és sovány disznóhusi pépesítve, kihült és hűtőben tároltam.

Mi felnőtek 3 napos kaját is megeszünk, nem dobjuk ki, de a kicsinek is odaadhatom ?


2022. máj. 13. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha jól hűt a hűtő, én odaadnám. Ha megmelegítetted, és ízre, illatra ugyanolyan mint volt, szerintem semmi baja. 🙂
2022. máj. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Én enm adnám, föleg a pépesítést miatt - úgy ugyanis sokkal könnyebben romlik.

Másrészt három anpos krumplit megint nem ennék én sem, nemhogy a gyereknek adjam.

OFF: harmadszor ekkora gyereknek már fölösleges pépesíteni az ételt!

2022. máj. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
En nem adnám, de nem hiszem hogy baja lenne tőle. Én csak másnapos ételt adok neki.
2022. máj. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
En is eszek 3-4 napos etelt, de a 11 honapos gyomra meg sokkal erzekenyebb, nem hianyozna egy hasmenes ( mas baja nem lenne tole ). Foleg igy, hogy husos.
2022. máj. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves 2., én úgy tudom, hogy darabos ételt akkor szabad neki adni, ha már stabilan ül. Én gyerekem még csak alig egy hónapja ül, ezért még csak 1-2 hete próbáljuk a darabosabb kaját étkezések között, pl kenyér, kifli darabkák, fött zöldségek, csiped belőle, de a mennyiség nem annyi, hogy jóllakik vagy kiváltana egy étkezést.


Azt hiszem kidobom inkabb a kaját. Ízre amúgy jó

2022. máj. 13. 11:08
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
5. Ha ölben stabilan ül lehet neki darabosat adni. Szóval te már egészen nyugodtan adj neki. Nem ez volt a kérdésed és nem is akarok beleszólni, csak ha már így felmerült. A kaját jó hogy kidobod szerintem, inkább menjen kárba minthogy pocakgondok legyenek. :)
2022. máj. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Húsos ételt három naposan én magam se eszek meg.
2022. máj. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
Én nem adnám, pláne húsosan. Már a másnapos hús íze sem az igazi.
2022. máj. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20%
Simàn adnàm. Ha jàrtok etterembe, akkor biztosan ettetek màr 3-4 napos ètelt, csak nem tudtatok ròla. Otthon is eltartható annyi ideig.
2022. máj. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kerdezo, 11 honaposrol van szo. Nemhiszem, hogy halaszcsardaban ebedeltetik vasarnaponkent.
2022. máj. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!