Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 8 hetes 3 napos terhes vagyok....

8 hetes 3 napos terhes vagyok. Tegnap este véreztem, de nem erős színű vér volt hanem cukorka rózsaszín színű és nyálkás folyással együtt ezért elég nagy darab egyszerre. Kórházba mindent rendben találtak. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Miután láttam, be mentünk a kórházba rögtön, ott nem volt jelen vér csak barnás folyás.

Fenyegeto vetélés gyanúja áll fent, pihennem kell sokat.

Írtak fel gyógyszert:Progesterone exeltis 200mg/lágy kapszula 2x30

Orvos semmit se mondott csak hogy pihenjek, a háziorvosom pedig azt mondta hogy nincs sok esélye a vetélésnek, sokszor fordul ilyen elő, ha nem erős nem kell félni, de sokat kell pihenjek.

Szivhangja volt a babának, de 7 hetes 3 naposra mondta.

Reggel egy kis barnás és véres folyás volt, szerintem estéről ami megmaradt. Azóta semmi vér, szerencsére.

Mennyi az esélye a vetélésnek, hasonló eset?



2022. máj. 4. 14:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Én a 17.hétig 7x véreztem.

Egyszer annyira, hogy mire megtettem kb 5metert a zoknimban tocsogott a vér. Minden alkalommal rohanás a kórházba. Sosem láttak semmit. En még csak gyogyszert sem kaptam rá.


Ma 7 hónapos a lányom :)

2022. máj. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Voltam már 25-én magán orvosnál, ott mindent rendben talált.

De ez a 3. hete hogy undorodok kajáktól, hányok, hányingerem van egész nap, ezek miatt gyengebb is.

Lehet közé hozzá?

Nekem azt mondták, minél rosszabbul van az ember annál jobb.

Ideges fajta ember vagyok, vérzés előtt is féltem azért hogy minden jól alakuljon, ráadásul ház építésbe is vagyunk így az is pici idegességgel jár, illetve a munkahelyem mert maga a probléma, az idegesség kulcsa. De 25.-e óta nem voltam a rosszullétek miatt, de azért bennem volt végig hogy mi lesz.

Gorcsolt néha a hasam, de akkor amikor sok szénsavas ittam és fél voltam puffadva miatta, de ez terhesség előtt is így volt nálam, ezért nem kulonitettem neki nagyobb hangsúlyt.

2022. máj. 4. 14:13
 3/14 A kérdező kommentje:

Úristen, de jó ezt olvasni, hogy nincs minden veszve.

Gratulálok és sok sok egészséget kívánok nektek!


Nekem ha sétáltam akkor fájt sokszor a hasam, egy sima bolti bevásárlásnál is már. Lehet megerőltettem magam és amiatt volt?

2022. máj. 4. 14:15
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez a minél rosszabbul vagy annál jobb, ez netto hülyeség.


Fiammal semmi bajom nem volt az ég világon.

2.terhességem elején elmondhatatlan szarul voltam. 9.héten elvetéltem.

3.terhessegemnél közepes rosszullétek, amik még simán viselhetőek voltak. +ez a sok vérzés.


Nekem is fájt séta után neha a hasam. Szedj magnéziumot és pihenj sokat. Mást nagyon nem tudsz tenni


1#

2022. máj. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Magnéziumból mennyit lehet?

Magnesol van nekem, abból ittam ma 2 tasakkal eddig.

Ihatok még 1et szerinted?

2022. máj. 4. 14:25
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt ittam.

De csak napi 1et. Ha görcsöltem, akkor kettőt.


3 tasak már nekem "túladagolás" volt. (Ha sokat iszol, hasmenést okoz)


1#

2022. máj. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm segítséged!
2022. máj. 4. 14:44
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
3 tasak Magnesoltól úgy f*sol majd, mint a murányi kutya. 1 tasak bőven elég.
2022. máj. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is volt az elején vérzés, meg barnázás. Pihennem kellett 3 hetet, szednem kellett nekem is progeszteront. Aztán ennyi.

Később is előfordult a terhesség során, leginkább szex után, vagy vizsgálat hatására. De nekem alapból is érzékeny a méhszájam.

2022. máj. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

És fájt is a hasad? Nekem sokszor érzékeny alul, bár mindig is hasfájós voltam. Emiatt aggódom picit.

Hétfőn megyek magandokihoz is, remelem minden rendben lesz.

2022. máj. 5. 14:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!