Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Babám 9honapos lassan és kb...

Babám 9honapos lassan és kb naponta 1-2 Mini kanal pure ha lecsúszik neki. Darabkakat is próbáltam az sem megy jobban. Szopizik mellette. Mit próbálják h jobban egyen ?

Figyelt kérdés
2022. jún. 2. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Egyetek együtt, lássa, hogy ti esztek, legyen ez családi esemény. Ne menjen a tv, rádió, youtube. Beszélgessetek! Kapja azt amit ti, nyilván bababarát módon. Had játszon vele, tapicskolja, ízlelje! És ne stresszelj! Ha nem eszik, hát nem eszik. Bőven elég az anyatej. Majd szépen enni fog. Nyugi!
2022. jún. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

A darabok alatt mit értesz? Darabosabb ételt adsz neki kanállal?


Mi lenne ha elé tennéd a tányért, és hagynád hogy belemarkoljon az ételbe? Vagy oda adnád neki a kanalat hadd próbálja ő!

2022. jún. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok !

Már mindent is próbáltam . Nem megy neki soha tv vagy ilyenek .

A darabos puret és rendes kaja falatkákat is peobaltamy

Úgyis h elé rakom , úgyis h én adom a szájába . Egyszerűbb osszezarja a száját. Egyedül amit elragcsal az a pufi… :(

2022. jún. 2. 16:44
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Az én lányom másfél éves koráig nem evett mennyiséget, de konkrétan tényleg alig került más a szájába az anyatejen kívül. Mivel hányásig öklendezett a pürétől, így mindig eléraktam darabosan. Azzal csócsált ugyan, de mennyiség nem ment sosem. Aztán valami kattant és azóta már a leves és folyós állatokat is szépen eszi magától. Sosem etettem, nem stresszeltem én sem, hogy miért nem eszik. Mostmár jól eszik
2022. jún. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
Próbálj pufit mártani pürébe, hátha lenyalja róla :-) Kiflivel, pirított kenyércsíkkal próbálkznék, az hasonlít leginkább a pufira.
2022. jún. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olvasd el Okos Timi könyvét (ebook) egyetek együtt, lássa, hogy esztek, hogy ez jó dolog, legyen lehetősége bekapcsolódni. Hagyd felfedezni, ismerkedni az ételekkel a saját tempójában. Nem a mennyiség a lényeg, hanem hogy élvezze az étkezést. Aztán majd jön az is, hogy egyre nyitottabb lesz, egyre többet fog enni is.
2022. jún. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!