Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 1 éves baba kaphat tésztát...

1 éves baba kaphat tésztát szafttal a gombapörköltből?

Figyelt kérdés

2022. jún. 3. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Én adtam.
2022. jún. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Meg gombát is, nem csak szaftot.
2022. jún. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1 evesen?!

A 8 honaposom is eszi már ezt. (Gombát még nem).

2022. jún. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, és a gombát is nyugodtan eheti.
2022. jún. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem szafttól nem lesz baja. Védőnőm a gombára mondta, hogy jobb kivárni a két éves kort, mert a gomba nehezen emészthető még a felnőtteknek is. Szerintem próbáld ki nyugodtan. Amúgy valószínű a két éves kort én sem várom meg. Most 15 hós, de na pl kapott néhány falat kóstolót ebből a tejszínes gombamártásos tésztából. Maximum fáj picit a hasa, aztán akkor többet nem kap egy darabig.
2022. jún. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
5. Nem vita, de ez nem így van. Sajnos a védőnők összehordanak minden baromságot a táplálkozással kapcsolatban. Semmivel sem nehezebb emészteni, mint mondjuk a marha húst. Nyugodtan lehet két éves kor alatt is gombát adni.
2022. jún. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindent ehet, ha nem sóztad agyon
2022. jún. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Kaphat persze, nekünk a kicsi úgy ette a száraztésztát totyogóként, mint a kacsa a nokedlit.
2022. jún. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!