Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Anyatej tároló pohárhoz...

Anyatej tároló pohárhoz hasonló, csak olcsóbb verzióban létezik?

Figyelt kérdés

Régen volt Aventes anyatej tároló poharunk, később abban fogyasztottam a lányomnak bébiételt. De azok már elkoptak az évek során. Most a fiamnak ősszel kezdődik majd a hozzátáplálás, tennék el majd ezt-azt. De 700 Ft/db áron mennek ezek a poharak, kicsit sokallom.

Létezik ennek valami olcsóbb verziója esetleg?


2022. aug. 26. 07:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármiben fagyaszthatod. Én jégkockatartót használtam, aztán fagyás után ment zacskóba. Így mindig tudtam adagolni rendesen, mennyit kell kivenni.
2022. aug. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, jégkocka tartóban tettem már el gyümölcsöt neki. De az kicsi adag, ráadásul tele lesz pikkpakk a fagyasztó. :D

Amikor már egy rendesebb adagot eszik, akkorra kéne valami kicsit nagyobb megoldás.

De most, hogy mondod, ha lefagyasztom jégkocka tartóban, utána át tudom tenni zacskóba is akár. Ez egy jó ötlet. :)

2022. aug. 26. 08:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezek pont akkorák, amibe belefér a kezdeti bébiétel mennyiség, és be is lehet dobni mikróba. Tök olcsó. Mi vettünk ilyeneket és ezekbe készítettem elő mindenfélét.

2022. aug. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Még egy szavazat az Ikeásra.
2022. aug. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jégkocka tartó,abból pedig anyatej tároló zacskó :)
2022. aug. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez az Ikeás tök jó. És olcsó is. :)
2022. aug. 26. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!