Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hofi Géza Bölcsödal című dala...

Hofi Géza Bölcsödal című dala létezik más elöadásában is vagy más verzióban?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban imádtam, egy idöben napi szinten rengetegszer végighallgattam esténként, ezért közel áll a szívemhez ez a dalocska. Aranyos szövege van, de felnött fejjel rá kellett döbbennem, hogy ebben a verzióban egyszer sem vagyok képes végighallgatni, nemhogy többször. Bolba Tamás elviselhetetlenül hamisan énekel. Nehezen tudom elképzelni, hogy ezért voltam úgy oda kiskoromban. Bízom benne, hogy ez létezik más elöadásában is csak rossz helyen keresem. Linket kérek légyszi, ha valaki megtalálja hallgatható verzióban

2017. aug. 22. 07:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Linket nem adok, de ez Louis Armstrong száma eredetileg. A címe Lullaby. Kizárt, hogy ne találnád meg.
2017. aug. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!