Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hozzátáplálás után már tényleg...

Hozzátáplálás után már tényleg elvárt a napi egy széklet? A heti 1-2 tényleg folyadékhiányra utalhat?

Figyelt kérdés
2022. szept. 14. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
előtte milyen volt? miket eszik?
2022. szept. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdtük a hozzátáplálást, de semmiből nem eszik mennyiséget, kb 95%-ban anyatejen él, ez a kakin is látszik. Heti 1-2 kaki van, nem szenved, jó a közérzete. A védőnő szerint ez így remdben van.
2022. szept. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A védőnő szerint nálunk is, csak a gyerekorvos piszkál vele. 3 hónapos kora óta ilyen ritka, a védőnő szerint mert jobban hasznosul az anyatej. Répát, krumplit, banánt, barackot, almát eszik.
2022. szept. 14. 16:52
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
ebből minden megfogja kivéve a barack. nem meglepő így
2022. szept. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Nekünk a gasztros doki azt mondta, vannak ilyen típusú gyerekek, a cél a 3 naponta széklet. Ha a 3. napon sincs, dulcoeosft. Néhány alkalommal kellett eddig, általában van
2022. szept. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
Egyszer két gyerekorvos ismerősömmel futottam össze és még egy volt osztálytársammal. Akkor megtárgyalták, hogy igazából, ha a baba nagyrészt (90%-ban) anyatejet kap, akkor heti 1 normális. Ha már ennél többet eszik, akkor a 3 naponta egy alkalom kéne inkább. Ha nem nyugtalan a baba, könnyen kakil, akkor nincs baj soha. Csak ő ilyen. Engem gyerekként orvostól orvosra vittek, mert mindig 3 naponta jártam wc-re, de kiderült, hogy csak jól hasznosul a táplálék.
2022. szept. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!