Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 6 hónapos baba zöld széklete...

6 hónapos baba zöld széklete normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Babám 6 hónapos 1 hónapja hozzátáplálok mert kevesebb lett a tejem. Néha zöld a kakija, ma is teljesen az volt. Gyerekorvossal már konzultáltam azt mondja, hogy normális hozzátáplálás miatt. Azért én kíváncsi vagyok más is volt e így vele?

Tudni kell még, hogy 2-3 napja napi 2x-3x pótolnom kell szopi után tápszerrel. B*ba extrapro HA 2t használunk. Születése óta ezzel a márkával/fajtával pótoltunk ha kellett ,sose volt gondunk vele eddig szép mustársárga volt a kaki.

Tényleg normális vagy járjak rá a Gyerekorvosra miatta?

válaszokat köszönöm szépen



2021. febr. 15. 14:06
 1/2 A kérdező kommentje:

elfelejtettem írni, hogy 10 óraira kapott eddig gyümölcsöt vagy zöldséget,a héten adtam már egy keveset uzsonnára is.

répát, almát, sütőtököt,körtét, őszibarackot evett eddig szépen fokozatosan bevezetve mindegyiket külön-külön nem volt gond egyszer sem

2021. febr. 15. 14:10
 2/2 anonim ***** válasza:

A lányom 2 hetes kora óta tápszeres.

Kb 2 hónaposan kezdett neki is zöld lenni.

Azt mondta a doki néni hogy többet eszik mint kellene és nem tudja teljesen megemészteni a tápszert de ameddig nem fáj a hasa és rendben nő nem kell váltani

A hozzátáplálással kezdett újra normális színe lenni

2021. febr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!