Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 6 hónaposan már lehet adni...

6 hónaposan már lehet adni csirkehúsos bébiételt?

Figyelt kérdés
Az üveg 4 hónapos kortól írja.
2023. jan. 6. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Igen próbálkozz vele kicsit aztán növeld,valami zöldséggel termeszetesen.A kisfiam a brokkolival szerettenagyon pl
2023. jan. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a választ!
2023. jan. 6. 13:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 6 hónapos kortól ajánlotta a védőnő. Zöldséggel kombinálva nagyon jó.
2023. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Kérdés mikor kezdted a hozzátáplálást... Ha 4-5 hónaposan már ellezdted akkor lehet ha nem akkor még várj.

Nálunk ilyen korban még csak alma, sütőtök volt a menü mert még sokat szopiztak

2023. jan. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Nyugodtan. Nyilván vezesd be, de ha nincs allergia a családban, mehet simán. Nem kell ezt túlparázni.
2023. jan. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
De durva megkérdezhetem, hogy melyik országba laksz? Itt én még a max 5 hónaposat láttam husival. Amugy nekünk is kapott 6 hónaposan nekem azt tanácsolta a védőnő, hogy husi akkor legyen mikor már mennyiséget eszik a zöldségből/gyümölcsből. Ez azért is volt jó tanács mert az én gyerekemnek a husi is fogta a hasát.
2023. jan. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

1 hónapja táplálok hozzá.


Ez egy mülleres bébiétel, 4 hónapos kortól, 50 grammos, csirkehúsos, rá van írva, hogy zöldségpürével kell elegyíteni.

2023. jan. 7. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!