Miért nem eszik?

Figyelt kérdés
5,5 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, eddig szépen evett,7 hónapos. Most van a 4.nap,hogy nem fogad el semmit a tápszeren kívül. Állandóan bekapja a kezeit, rám sem néz, elfordítja a fejét és egy idő után sírni kezd. 4,5 hónapos kora óta kint van az alsó 2 metszőfoga. Jelenleg nem jön másik foga. Darabosat se fogadja el. Elképzelni nem tudom, hogy mi történhetett egyik pillanatról a másikra.. Volt valaki hasonló helyzetben?
2023. jan. 13. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De bizony jön a foga valószínűleg.A két felső metsző.Nem 2 nap alatt nő ki,hetekig is okozhat neki kellemetlenséget.
2023. jan. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a foga lesz a ,,bűnös". Nálunk is ,,elment" az étvágya fogzás közben.Ilyenkor visszaálltunk tejfogyasztásra.:) Mikor kibújta neki simán újra elfogadta a pépes, darabos ételeket.
2023. jan. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, a foga lesz, olyankor nálunk is mindig sztrájk van, illetve akkor pufin és anyatejen él 😄
2023. jan. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na pont ezt akartam írni, hogy a köles golyót meg elfogadja húzza a kezem a szájához, hogy adjam neki. Viszont akkor ez jó sokáig elfog tartani, mert semmi nem látszik az ínyén.
2023. jan. 13. 11:52
 5/7 anonim ***** válasza:

A fogzas nem akkor kezdodik mikor latszik az inyen.

A fogcsirak mozgolodasa mar 2 honapos korban elkezdodhet, es 3 eves korig tart. Ugyhogy kitartas.

2023. jan. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj!Pár év.🤣 Folyamatosan fognak jönni neki,de nekem 4 gyerekem van,és éhen nem halt egyik sem,úgyhogy csak nyugi.Nekünk néha bejött a dentinox,utána közvetlenül elfogadták az ételt,ezt megpróbálhatod.Amúgy meg tapasztalatom szerint nem számít az se ha ma nem látszik hogy jönne a foga, attól holnapra akár ki is bújhat.Nekünk soha nem volt duzzadt,kék,lila az ínyük,csak nyűglődtek,nem aludtak,majd csörgött a kanál a szájukban.
2023. jan. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet a dentinoxot még kipróbálom, hátha bejön.
2023. jan. 13. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!