Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » B.L.W hogyan kezdjem a hozzátá...

B.L.W hogyan kezdjem a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
2023. jan. 31. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
5%

B.L.W?

Miaz?

Pl Alma,sárgarépa püré egy pár kanállal 2 nap utána megint uj és mindenképpen délelőtt.legjobb ha tíźóraikor adod

2023. jan. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Mi nem csináljuk, szóval tapasztalatot nem tudok írni sajnos. Viszont Lépj be BLW-s facebook csoportba, olvass könyvet a témában, itt kicsit azért több szabály van, mint a pürés HT-nál.
2023. jan. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%

Hát ha tudod, mi az a blw, akkor aztis tudod, hogyan kezdd nem?

Olvass utána, ez nem egy oktatóoldal. Okos Tímea Kitti oldalán sok információ van.

2023. jan. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ültesd le a gyereket. Adj neki pár kézbe fogható, puha èteldarabot. Tedd elé egy tányéron. Pl. Levesben főtt répa, banán. Legjobb, ha te is eszel, hogy lássa mit kell vele csinálni. Hagyd, hogy felfedezze.
2023. jan. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Okos Tímea Kitti könyvet is írt róla, azt érdemes elolvasni, ne az itt javasolták alapján kezdj bele.
2023. jan. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%

Vagy csak elolvasod a blw.hu oldalon leírtakat.

Mi is blw-ztünk az elsővel, a kicsivel is ezt tervezem. Még nem ült a nagy, amikor 6 hónaposan elkezdtük, de ezt leszámítva minden stimmelt a kezdéshez (és 2 héttel később kiült magától is), szóval az ölemben ülve, hátát nekem támasztva kezdtünk. Nem pont ugyanazt kapta, mint mi, ennyiben csaltam, de nem vezetgettem be semmit. Először kapott párolt almát, párolt répát szépen szeletekre vágva, nem volt különösebb sikere, aztán a kezébe nyomtam egy csík bundás kenyeret sajttal és tejföllel, az már valahogy nyomtalanul eltűnt :D De így ennyi. Szerintem is lépj be a blw-s fb-csoportba, ott vannak anyagok a kezdéshez, ami segíthet.

2023. jan. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!