Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan készítsem el a joghurto...

Hogyan készítsem el a joghurtot, és a túrót, hogy megegye?

Figyelt kérdés

Szerettem volna a kislányomnak natúr görög joghurtból csinálni gyümölcsös joghurtot, de nem kell neki. Csak öklendezik tőle, mert bárhogy csinálom savanykás. Eleve problémánk van a gyümölcs evéssel, de gondoltam majd egyszer jobb lesz. A natúr joghurt, túró sem kell neki, mert az is savanyú a számára.

Ötletem sincs, hogy mivel tehetném édesebbé. A banánt sem szereti,pedig az édes, meg attól székrekedése lesz mégjobban, mint amúgy alapból is van.

Csak így sem tejterméket nem akar enni, se gyümölcsöt, szóval alig tudok neki valamit csinálni tízóraira, uzsira.

A darabos ételekkel meg eléggé hadilábon állunk még.


2023. ápr. 21. 15:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, a görög joghurt felett átsiklottam. 8-as voltam.
2023. ápr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!