Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milyen baby étel készítő...

Milyen baby étel készítő készüléket vettél a baby pürék készítéséhez?

Figyelt kérdés
2023. máj. 31. 00:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
39%
Avent
2023. máj. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
15%
Kérdező, ezt komolyan azoktól kérdezed, akik még a gyerekre a bodyt is használtan veszik, mert úgy az olcsó...?
2023. máj. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
49%

Tipikus válasz a "semmilyet, van itthon botmixer". Tény, jó az is.

De nekünk pl.van egy Avent 2in1 gépünk. És imádom. Az edénybe beleteszi az ember a párolnivalót. Be tudod állítani, hogy 5-10-15-20 percig párolja, attól függően, mit csinálsz. Amikor kész, megfordítod az edényt, és összepürésíted. Sokkal egyszerűbb, mint a botmixeres verzió. Mondom ezt úgy, hogy az első gyereknél én is botmixereztem. De ezzel a géppel sokkal sokkal egyszerűbb. A fiamnak egy ilyen párolás 2 napra volt elég. Így csak minden másnap csináltam neki újat.

2023. máj. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
80%
Semmit, botmixer, villa, üveg reszelő, sima reszelő mindent előállított amit kellett és ezek amúgy is voltak otthon.
2023. máj. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
75%

Semmit. Van itthon botmixer Tefal, az ultra brutál, megpárolt zöldség, gyümölcs 10 másodperc alatt kész pürére, vagy ha csak párszor nyomom a gombot darabkásra.

Van saját műanyag tégelye a botmixereléshez. Nekem ez vált be.

2023. máj. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
67%
Semmit. BLW-ztünk.
2023. máj. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
72%

Most komolyan hogy még egy ilyen kérdésre adott válaszokat is képesek vagytok lepontozni?

Tényleg néhány emberkének igen megkeseredett élete lehet 😀

Az első gyerekkel én is pároltam plusz botmixert használtam de ég és föld hogy milyen állagúra tudja a bébiétel készítő megcsinálni...

2023. máj. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem egy ilyen volt itthon már bőven a gyerekek születése előtt. Már kb 7 éve használom, majdnem naponta, csomó mindent lehet benne csinálni. Amikor püréztünk akkor utána turmixoltam, aztán később villával nyomkodtam össze a gyerekeknek.

2023. máj. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
49%
Semmilyet.villaval tortem ossze az etelt,sosem turmixoltam.
2023. jún. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés még mindig az hogy milyet vettél nem azt hogy vettél-e vagy sem...
2023. jún. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!