Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Melyik üzletből vesztek halat...

Melyik üzletből vesztek halat (lazac, afrikai harcsa)? Mikor vezettétek be és bevezetés után mikor adtatok belőle? 1 héten 1x?

Figyelt kérdés
Alapvetően a higanytartalom miatt aggódom. Nem sok az 1 héten 1x?

2023. jún. 22. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lidl. Amikor épp halat eszünk, olyankor. Heti egyszer azért nem, de majdnem.
2023. jún. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lidl szintén. Mi sok halat eszünk, heti 1x tuti evett a bevezetés után. 9honaposan vezettük be.
2023. jún. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tesco. Mi kb havi 1x eszünk, annyira nem vagyunk nagy halasok, de ha gyakrabban ennénk, simán adnám hetente. A nagyobb üzletláncok vizsgálnak higanytartalomra. Még a kis konzerv sprotni is csak bevizsgálva kerülhet emberek elé (minőségbiztosításban dolgoztam, nem halakkal, de hallottuk, hogy mit hogy csinálnak kollégák).
2023. jún. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2%

Ne csak a higany miatt aggódj..

Én nem vagyok hajlandó semmilyen tengeri halat enni, tele van a net csupa olyan videóval ahol a frissen kifogott hal tele van mindenféle parazítával, féreggel a húsa.

2023. jún. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi a piacról vesszük, igaz mi a tenger mellett lakunk.

Amíg nem itt laktunk addig Lidl. Nem vagyok óriási hal fan, de 2 hetente egyszer van hal nálunk. Néha csak havi 1x.

2023. jún. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Sehonnan, oviban ettek először
2023. jún. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem igazán eszi meg a család többi tagja a halat.

A gyerekorvos nekünk azt mondta, 9 hónaposan üveges formában be lehet vezetni. Mert az tuti ellenőrzött.

És hogy 1 éves korig úgy is kapja, ha lehet. Most 13 hónapos, egyelőre üveges verziót kap.

2023. jún. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Bébiételben kapott először.

Nagyon szereti azóta is.

2023. jún. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!