Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Az almát csak üvegreszelőn...

Az almát csak üvegreszelőn érdemes reszelni a babának?Azt olvastam,hogy a fém reszelőn az alma savassaga kioldhat anyagokat,ami káros lehet. Lehet adni minden nap almát a babának?

Figyelt kérdés
2023. jún. 28. 17:36
 1/8 A kérdező kommentje:
Ráadásul olyan kevés ideig kell,mert elég hamar odanonek a babák,hogy nem kell ennyire pürésīteni.De akkor a turmixgép fém pengéje sem jó.
2023. jún. 28. 17:37
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kövezzetek meg, de én ezért nem vettem üvegreszelőt. Nem ette amúgy sem az almát, se párolva, se nyersen, se reszelve, se turmixolva. 9 hónaposan kezdett rendesen enni, akkor már fogta az almacikket és harapta. Szerintem azért a 2 kanál almáért felesleges, ha nem szeretnél kifejezetten venni egy ilyet.
2023. jún. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Uvegreszelo párszáz forint és nem azért kell mert a fém miatt kioldodik valami, hanem az üveg sokkal finomabbra reszeli, mondjuk semmi máshoz nem fog kelleni, de olyan olcsó, hogy én megvenném.
2023. jún. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2000 forint körül láttam
2023. jún. 28. 17:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kínaiban nézd meg.
2023. jún. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Műanyagot vettem. Csillagreszelőt. Tökéletes volt.
2023. jún. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is műanyagot vettem, egy hónapot használtam csak. Egyáltalán nem volt hajlandó semmilyen pürét enni.
2023. jún. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszer használtam. Még mindig pürézünk 9 hónaposan, de üvegest kap vagy villával nyomkodom vagy aprítóval turmixolom a párolt puha dolgokat.
2023. jún. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!