Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 15 hónapos babám alig eszik,...

15 hónapos babám alig eszik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kislányom alig eszik egész nap. Eszeget azért ezt azt, pl hideg banán, főtt tészta, virsli, de ezekből se sokat, egész nap csipeget csak. Húst nagyon ritkán fogadja el. Még szopik.Védőnő szerint nincs vele gond, én viszont aggódom. Egész nap fut,jön-megy, pakol. 76 cm és 9 kg
2023. nov. 5. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel normális a súlya és a magassága is, nyilván eleget eszik. Gondolom, az anyatejjel rengeteg kalóriát visz be.
2023. nov. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges, normál súlyú. Ne pánikolj! Mégis mennyit kéne ennie egy 9 kilós emberkének? De ugye eszik zöldséget, gyümölcsöt is?
2023. nov. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, eszi, imádja a nyers és főtt répát, kígyó ubit, karalábét. Alma is jöhet neki bármikor. Csak hát a főtt étel nem nagyon megy, meg a husi. Mikor védőnőhöz megyünk, a legtöbb baba jóval husisabb, mint ő, ezért aggódtam kicsit. Egyébként energikus, jó kedélyű.Köszönöm a válaszokat.
2023. nov. 5. 11:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ő a normális, a többi gyerek kövér. Ezt jól jegyezd meg!
2023. nov. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Normális.

Kislányom 15 hós, anyatejes és szintén fényevő. 75cm és 9.3 kg.


Elvileg ugyanilyen gyerek voltam, szóval ilyen alkat és kész. Most sem vagyok nagy étvágyú, így nem aggódom miatta srm.

Az anyarej oedig egy tökéletesen össteállított táplálék, így hidd el megkap minden fontosat.

2023. nov. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne a husisabb legyen az etalon. Már ekkor elkezdődik a nép elhízása.
2023. nov. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt egyáltalán nem nevezném fényevésnek. Azt a lanyom produkálta, látszott is rajta. 90 centihet volt 9 kg.

Írd be a gugliba, hogy "toddler's ideal portion size" és meg fogsz lepődni, hogy milyen kevés is elég.

2023. nov. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2023. nov. 5. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!