Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Baba kis adag püréit miben...

Baba kis adag püréit miben fagyasszam le?

Figyelt kérdés

Most kóstoltatunk egyelőre még. A lepürésített dolgokat miben érdemes fagyasztani?


- Jégkockatartóba, és simán bezacskózva fagyóba (amíg csak 1-2 kanállal eszik még a kóstoltatásnál jó lehet?

- illetve bébi ételes üvegekben?



febr. 4. 12:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Semmibe
febr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%

Semmibe. Kiolvasztva szerintem gusztustalan.

Én csak frisset adtam neki. Igen, minden nap pepecseltem vele 10 percet 🤷‍♀️

febr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Jégkockatartóba fagyasztottam így mindig elég volt kB 2 kockát felengedni. Nem kellett folyton frisset csinálni.
febr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Miota 10 perc elkesziteni egy rendes puret? Most nem arrol beszelek, hogy osszenyomkodod a banant villaval es kesz is.

Husos, zoldseges, ennel azert ezerszer tobb ido, na mindegy.


En egyebkent csak a gyumolcsos cuccokat fagyasztottam, azt ugy, ahogy irod.

febr. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Nekem volt Aventes anyatej tároló doboz, amiben lehetett fagyasztani is. Nem sűrűn, de vmikor abban tettem el megmaradt ételt.
febr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Most 1 meg 2 kockányi (vagy inkább kanálnyi) adagokkal amit meg kell főzni, és pürésíteni, nem fogom minden reggel szivatni magam, mert felesleges. Én szeretem a praktikus és hatékony dolgokat. (Aki akarja csinálja nem fagyasztva, nekem tök mindegy más hogy csinálja).


Ma pl sütőtöknél járunk. Ezt szeretném eltenni. Én fogok fagyasztani belőle, ugyanis semmi baja nem lesz, meg egy csomó másnak sem.( Ráadásul 2 baba kanállal kóstolt még nagy nehezen, még turmixolni sem tudok pár bébik a állni mennyiséget.. de nem is ez colt a kérdés.) ;)

febr. 4. 13:44
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Fagyasztós zacsiban szoktam egyenletesen, vékonyan eloszlatni a pürét, utána kanál nyelével (vagy bármi vékony, kemény tárggyal) négyzetekre bontom és fektetve rakom a fagyasztóba. Utána le tudok belőle törni négyzeteket és azokat olvasztom ki.
febr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Üveg cuccba semmiképp ne tegyél el dolgokat, mert törik a fagyasztás/olvasztástól. Én szilikonos jégkockatartóba tettem, vagy 9 hónapos volt, amikor elkezdett mennyiségeket enni, a fene főzött volna addig húst 3 naponta. Még így is nevetséges volt 100 gramm marhát főzni. :D Egy idő után csak kiszedtem a mi gulyásunkból neki egy kicsit, semmi baja nem lett attól a pici fűszertől, ami belefőtt. Imádta.
febr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
7-8 na igen! Köszi nektek is, a zacsis elosztás is jó ötlet!
febr. 4. 14:44
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a Pepcoban vettem fedeles jegkocka tartókat, abban tettem el. A fiam sosem evett nagy mennyiségeket, kidobni meg nem akartam. Így ment a fagyasztóba. Nyilván nem hónapokig tárolja az ember. Nem lesz semmi baja.
febr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!