Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Baba kis adag püréit miben...

Baba kis adag püréit miben fagyasszam le?

Figyelt kérdés

Most kóstoltatunk egyelőre még. A lepürésített dolgokat miben érdemes fagyasztani?


- Jégkockatartóba, és simán bezacskózva fagyóba (amíg csak 1-2 kanállal eszik még a kóstoltatásnál jó lehet?

- illetve bébi ételes üvegekben?



febr. 4. 12:57
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszi a Pepco-s tippet is, szerintem beszerzem! :)


U.I: Most olvasom az Anya, kérek még! c. könyvben ezeket, amiket írtok, és ott még olvastam egy jót: ebből a lezárható jégkocktartóból 24 óra után áttehető kis dobozkába, és így újra felhasználható a porciózáshoz. :)


Illetve megjegyzem, hogy a fagyasztással egyébként SEMMI baj nincs. Csak max 1-2 dolognál roncsolódik a rostja bizonyos ételeknek, akkor valóban picit vizesebb ízű, de az elenyésző. Azt értem, ah frissen akarja adni valaki. A vitamintartalma pedig nagyjából azonos a fagyasztottnak. Sőt, konkrétan ha frissen fagyasztod le, még több vitamin is marad benne, mint amikor sokáig áll nálad a pulton, vagy máshol.. (De ebbe nem akartam belemenni, mert nem célom mást győzködni, csinálja nyugodtan naponta, nekem mondjuk haszontalan volt az a válasz, mert nem azt kérdeztem ő miben nem csinálja.) :)

febr. 5. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!