Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor tápszerről tejre...

Amikor tápszerről tejre váltottatok, nem tartottatok attól, hogy abban nincs annyi vitamin?

Figyelt kérdés
Én kicsit félek tőle, hogy biztos megkap-e minden vitamint, mert mostanában elég kevés dolgot eszik meg. Nem tudom miért lett ilyen válogatós, eddig mindent megevett. 13 hós
2012. márc. 16. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem. Ha gond lenne, akkor a gyerekorvosunk nem ajánlotta volna a tejet.
2012. márc. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, bár (egyenlőre) nem válogatós a lányom. 13hós
2012. márc. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lányom nem issza a tápszert, tejitalt, így maradt a tej mint lehetőség. Azt sem szereti...napi két kortyot hajlandó meginni (ízesítve, anélkül, szóval sehogy nem issza).

De más dolgokat azért megeszik.

Igazából aggódtam egy ideig, de közben reménykedem, hogy tudja a kis szervezete mire van szüksége.

Úgyhogy, ha babád elfogadja a tejet és normális mennyiséget meg is iszik belőle, akkor felesleges aggódnod.

2012. márc. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nézd,én sem eszek kapszula formában vitamint,csak rengeteg zöldséget,gyümölcsöt,tejtermékeket,mértékkel húst...ezekből fedezem a vitaminokat,és köszönöm jól vagyok.A gyerekek is a vegyes táplálkozásból fedezik a vitaminokat.Add neki nyugodtan,ettől nem lesz betegesebb,bár biztos kapsz majd ellenvéleményt is.
2012. márc. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!