Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Humana tejdesszertről és...

Humana tejdesszertről és egyéb tejpépekről mi a véleményetek? Mikortól adhatom a babának?

Figyelt kérdés

Elvileg 6 hó van ráírva, de van benne "savanyított tej".

Egyéb desszertféléken, pépeken is láttam ezt. Ezek milyen tejek? Tehéntej?

Anyatejes, 8,5 hónapos a baba, még szopizik 3x. Mit adhatok neki akkor?

Bocsi, de teljesen meg vagyok keveredve.



2012. máj. 23. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő erre azt mondta 10 hónaptól, de éppen 8,5 hónapos volt mikor kipróbáltuk. Nem kap csak hetente 1-2 alkalommal, nekem azt mondta a védőnő, hogy így rendben.
2012. máj. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Uzsira simán adhatsz neki. Bár az én lányom, szintén anyatejes volt, a Nestlés babydesszertet szereti, a tejpépekből pedig a Milupásat.
2012. máj. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm!

natúr joghurtot, túrót, sajtot mikor adhatok neki?

2012. máj. 23. 13:28
 4/6 anonim ***** válasza:
10-12 hótól ajánlják. DE én azt mondom, kóstoltasd meg vele olyan 10 hósan, ha ízlik neki, adjál belőle. Ha nem ízlik, akkor ne erőltesd. A Nestlének van túrós desszertje, kimondottan finom. :)
2012. máj. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én védőnőm és doktornőm a sajtot és túrót 7,5 hónaposan mondta, hogy adhatom. Be is vezettem, igaz, kis mennyiségben.

Aztán az én hozzátáplálási táblázatom 8-10 hó között írja a natúr joghurtot+kefírt, én azt is adom neki azóta!!! Doktornő szerint is mehet, a védőnő mondjuk 10 hónaptól javasolja.

A direkt babáknak való, 6 hónapostól ajánlott desszerteket pedig 7 hónapos korától adom, nincs vele gond. A tejföllel és tejjel várok.

8,5 hónaposan adhatod nyugodtan, én legalábbis adnám.

2012. máj. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a hasznos válaszokat!
2012. máj. 23. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!