Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Anyatejes babátok mennyi...

Anyatejes babátok mennyi idősen itta meg a vizet? Hogyan/miből?

Figyelt kérdés
Babám 7 hós és nem akarja meginni a vizet, emiatt nem tudom hogy tudnám az egyik szopit kiváltani főzelékre, mert evés után mindig kér még tejcit, a vizet nem issza meg, max. 1 kortyot pohárból. Itató poharat csak rágja, nem szívja.

2012. aug. 11. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyári baba a kisfiam, nagyon meleg volt, a védőnő javaslatára 2 hónapos korától kapott néhány korty vizet cumisüvegből, így a hozzátáplálásnál már nem volt gond..
2012. aug. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyáron volt 4-6 hónapos kora között.Babaitalokat/vizet, teát kapott. Csőrös itatóból. Avent cumisüvegünk volt, arra vettem itató fejet.Tehát 4-5 hós korától ivott a nagy melegben. De csak akkor ha úton voltunk. Itthon mindég szopizott ha csak szomjas is volt.
2012. aug. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5-6 hósan babavízet snapszos pohárból, mert kánikulában nem fogadta el a cicit, ha csak szomjas volt.
2012. aug. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5 hósan a Jana baby vízes üvegből.De ezen kívül csak szopizik.
2012. aug. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pohárból iszik vizet 6 hónapos korától (hozzátáplálás kezdete). Először cumisüvegből próbáltam, teljesen idegenül fogadta (mivel azelőtt sem ismerte), aztán itató/csőrös poharakból - azzal is küzdött, így a sima pohárral (szájával kicsit kifelé hajló üveg vagy műanyag pohár) kezdett barátkozni,s egy-két hét múlva szépen ivott belőle!
2012. aug. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!