Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogy bírta babátok a pépeset...

Hogy bírta babátok a pépeset a tej/tápszer után? Mennyi idő után fogadta szívesen?

Figyelt kérdés
Most kezdtük a kóstoltatást. A levet szívesen benyeli, de a pépet kitolja a nyelvével.

2012. szept. 25. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Türelem, majd megtanulja!
2012. szept. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi éppen ma kezdtük el és nagyon jól fogadta. Először evett kanállal és persze kitolja a nyelvévvel amíg meg nem tanulja.

Nálunk nagyon ízlett a pépes dolog.:)

2012. szept. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kiki01 ***** válasza:
A kislányommal kb 1 hónapja próbálkozunk, 1-2 falatot eszik csak még mindig. Én is abból indulok ki hogy senkit nem ismerek aki felnőtt korában is anyatejen élne:)Kitartás, egyszer biztos elkezdenek neki ízleni a kaják is!
2012. szept. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi is ép ma kezdtük. Az evés katasztrofális volt még én is pépes lettem,mert rám köpte. :D Még nem tudja ugye hogy is kell azt enni és szopni próbálta a kanalat :)) De neki nagyon ízlett,fél üveggel megevett persze itt ott amott voltak darabok. De nem volt neki elég és még utána cicire is kellett raknom,de elsőre nem mertem adni neki egy egész üveggel,de befalta volna. Egyszóval neki nagyon ízlett,de nem egyszerű az etetés nekünk sem! Meg kelett küzdeni a kezekkel! :DDD
2012. szept. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egy hete kezdtük.Nem győzöm adni neki. Ügyesen eszik persze nem mindent.4hós
2012. szept. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!


Mi 1 hónapig szenvedtünk. Bár nálunk a kanállal volt a baja. Ha cumisüvegből odaadtam megette. 1 hónap után meg egyik napról a másikra elkezdett falni. Most 6 hónapos és simán megeszik egy teljes adagot (kb 160g). Ja igen 4 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást (tápszeres a kisfiam 3 hónapos kora óta)

2012. szept. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!