Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Most szeretném elkezdeni a...

Most szeretném elkezdeni a kislányomat almával etetni. Milyen almát pürésítsek neki?

Figyelt kérdés
Én nem szeretem az almát és nem is tudom, melyik milyen ízű. Ma vennék neki, de melyiket? Köszi a válaszokat!

2012. nov. 3. 08:28
 1/4 Gyönyörűséges ***** válasza:
100%
Piacon próbálj meg venni, az eladót pedig kérdezd meg, hogy mennyire édes. Mindenképp piros alma legyen, szerintem. Ha anyatejes a babád, ők nagyon szeretik az édeset. Aki tápszert kapott, azt nem tudom... :) Műanyag vagy üveg almareszelőn reszeld le az almát és csak a levét kóstoltasd vele, 3-4 kiskanállal...holnap majd többet is lehet. Nekünk székrekedést okozott sajnos.. Az én babám 4,5 hónaposan kezdett szilárd ételt enni, mi is az almával kezdtük. Remélem segíthettem.
2012. nov. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jégtánc ***** válasza:
Ha nincs almareszelőd ,simán jó a sajtreszelő is.Gála almát nagyon szereti az én lányom.Érdemes többfélét kóstoltatni majd idővel.Legyen lédús.Könnyen reszelhető
2012. nov. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A gála alma a legfinomabb. Édes és kicsit savanykás. Én sem szeretem az almát, de ez nagyon finom, ezt az egyet megeszem.


Ezen kívül anno, mikor a húgomnak csináltam almapempőt, néha egy-egy háztartási kekszet morzsáztunk szét hozzá, és belekevertük, attól picit édesebb lett az épp aktuális alma. De rémlik, hogy volt, hogy egy pici cukrot...


35 hkm

2012. nov. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, aranyosak vagytok! :)
2012. nov. 4. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!