Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Adhatok a 7 hónapos babámnak...

Adhatok a 7 hónapos babámnak itthon sütött teljes kiőrlésű tönkölybúzalisztből készített babakekszet? (összetevők: teljes kiőrlésű tönkölybúzaliszt, alma, olaj) Reszelve a gyümölcsébe.

Figyelt kérdés
Eddig hat hónapos korától - a hozzátáplálás megkezdésétől - napi egy kávéskanál főtt búzadarát tettem glutén bevezetéseként a gyümölcsébe. Ezt szeretném változatosabbá tenni.

2012. nov. 16. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! mi most fogjuk elkezdeni a gluténz bevezetni és nem szeretnék neki adni baba kekszet a sok összetevő miatt. Segítenél,hogy ezt a főtt búzadarát hogyan alkalmazod? Első alkalommal is 1 kávéskanál mehet a gyümibe? Hogyan főzöd meg?Olyat is hallottam,h mehet mikróba és úgy? Köszönöm,ha segítesz.

Ne haragudj,hogy a kérdésedhez nem tudok hozzászólni,de kezdő anyuka vagyok... :)

2012. nov. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A gyerekorvos tanácsára adom így: egy kávéskanál búzadara, három evőkanál víz, és beteszem a mikróba, kb. egy percre. Ehhez adom hozzá a gyümölcsöt.
2012. nov. 16. 13:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm!
2012. nov. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem adhatod a babakekszet, én pont tegnap sütöttem, csak zabliszttel, de ugyanúgy, ahogy írtad. 8 hónapos a lányom, alig eszik belőle, nem többet, mint 1 kanál búzadara.
2012. nov. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Megsütöttem a kekszet. Jól odaragadt a sütőpapírhoz és elég gumis lett az állaga. Így kb. oda sem tudom semmilyen formában adni a fiamnak, azt hittem, reszelhető lesz majd, de nem...

2012. nov. 17. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!