Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Csináltatok olyat, hogy natúr...

Csináltatok olyat, hogy natúr tejpépbe gyümölcsöt kevertetek?

Figyelt kérdés
Kislányom nem eszi a gyümölcsöket, a sütőtököt sem. Most csodák csodájára a tejpép ízlik neki. Arra gondoltam, hogy úgy vezetem be neki a gyümölcsöt, hogy belekeverem a tejpépbe és fokozatosan csökkentem a tejpép mennyiséget, úgy hogy végül gyümölcs maradjon. Szerintetek?

2013. jan. 1. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, csináltam ilyet. Ami összekeverhető volt, azt össze is kevertem a cél érdekében. :)

Amúgy a tejpép finom gyümölccsel.

2013. jan. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én megmondom őszintén,hogy csak natúr tejpépet vettem anno kisfiamnak és most is így fogok majd tenni a kislányomnál.A nestle rizses tejpépét vettem és mindig összekevertem gyümölccsel neki,imádta.Így soha nem vettem neki mindenféle ízesített tejpépet :)Biztos vki majd lepontoz miatta,de én feleslegesnek tartom ezeket a dolgokat,akármilyen ellenőrzött cuccok is.Nyugodtan add babádnak!
2013. jan. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mindig.magàba nem eszi a gyumolcsoket meg.
2013. jan. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hasonlóan gondolkoztam én is, mint az utolsó előtti...meg úgy látom mindenki. Kicsit megnyugodtam, hogy nem csak az enyém nem eszi magában a gyümölcsöket....mondjuk még a tejpépből sem sikerült egész adaggal, de talán azzal menni fog sok minden. Egy kicsit zavart, hogy az én babám semmit nem eszik meg másé meg már simán bevág egy adagot szopi vagy tápszer helyett. Mondjuk szerintem, ha így haladunk 1 éves korra kb 1 etetést ki tudunk ezzel váltani :-)5 hónapos, tápszeres, nem lenne jó addig nyomni a tápszert :-)
2013. jan. 1. 17:03
 5/5 anonim ***** válasza:

leleményes anyuka :)

Szerintem hajrá. Próbálhatod a rizspelyhet is tápszerrel, ugyanezen a módon. Olcsóbb, de ízre hasonló.

2013. jan. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!