Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan kell egy szoptatást...

Hogyan kell egy szoptatást elhagyni? Ti hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
Kisbabámmal már sok mindent kipróbáltunk, de eddig semmi nem ízlett neki, azaz eddig még nem értük el azt az adagot, amivel elhagyhatunk egy szoptatást, mindig csak 1-2-3 kanállal ment le, mert mindentől fintorog. Sőt az a helyzet, hogy csak ettől tud megnyugodni, a pépes kaja és a kanál nem tetszik neki. Már 1 hónapja próbálkozunk, de semmi nem jön be. Ki volt hasonló helyzetben és hogy oldotta meg?

2012. dec. 27. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Hány hónapos a kicsi?

Van elég tejed, hogy ne maradjon éhes?

Egyetlen egy dolog sem ízlett eddig neki?

Ha egy dolog is ízlett, akkor csak azt add még neki, hogy szokja a pépes állagot. Nálunk a tejpép az bejött neki egyből. Az valamennyire hasonlít az anyatejhez.

2012. dec. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kisbabám 5 hónapos és mivel kevés tejem van tápszerrel is ki kell egészíteni, ezért javasolta a védőnő, hogy kezdjünk el kóstolgatni, de eddig még semmi hatás. Semmi nem tetszett neki és csak a szopi és cumisüveg a jó neki...már azon is gondolkodtam, hogy lehet nem erőltetem, várunk egy kicsit, hogy megérjen rá és megint kezdjük újra a kóstolgatást. Szerintetek?
2012. dec. 27. 17:11
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és már gondoltam a tejpépre is, hátha az bejön. Azok közül melyiket ajánlod kedves első válaszoló?
2012. dec. 27. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!