Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Két órán keresztül csak sírt...

Két órán keresztül csak sírt a babám az almától lehet?

Figyelt kérdés
Kapott ma két kanál almát . Hétfő óta kap sinlacot. Előtte adtam neki. Van néhány kiütés az arcán és most elaludt hason. (utál úgy lenni sohanem aludt el még úgy) pepti tápszeres.

2013. febr. 20. 19:50
 1/6 liony20 ***** válasza:
ha a kiütés olyan mint egy pattanás akkor az csak meleg pötyike de ha nem olyan akkor meg kell mutatni a gyerekorvosnak...allergia is lehet... az én fiam ekcémás volt az aloe verára tele volt szegényemnek a teste... kiütései akkor voltak pici piros pötyik amikor túl esett egy betegségen mert ilyenkor az immunrendszer legyőzte és így jelzi....
2013. febr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pürét kapott, vagy csak a levét? Először több napig csak a levét szabad adni, azt is fokozatosan.
2013. febr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg az sem mindegy, hogy mennyi idős, lehet még nem áll készen a hozzátáplálásra.
2013. febr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
4 . 5 hós párolva kapta direkt
2013. febr. 20. 22:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ milyen alma, savas az nem jó, meg csak a kinyomott levét, de csak fokozatosan egy kis kávéssal aprólékosan növelni naponta.(én nem párolva adtam sose, nyersen, de tisztán)
2013. febr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
..még annyit, csak két evés között, tea utána. (tejre tilos!)
2013. febr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!